Головна » 2018 » Березень » 25 » «Марафон професій» у Рубіжанському політехнічному коледжі
10:09
«Марафон професій» у Рубіжанському політехнічному коледжі

      Як розповісти про професію весело і цікаво? Так, щоб школярам неодмінно захотілося її опанувати. Про це знають в Рубіжанському політехнічному коледжі, адже саме тут  21 та 22 березня  відбувся «Марафон  професій», ініціатором проведення якого вже кілька років поспіль виступає Рубіжанський міський центр зайнятості населення.

      Сьогодні в Рубіжанському політехнічному коледжі імені О.Є. Порай-Кошиці Луганського національного університету імені Тараса Шевченка  готують фахівців не тільки технічної спрямованості, навчання відбувається за одинадцятьма спеціальностями освітнього кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст». Викладачі та студенти коледжу презентували свої спеціальності  так, щоб не залишити нікого байдужими. А глядачів у ці дні було досить багато – це учні 8 та 9 класів усіх шкіл міста.  

      Електрики і  механіки, товарознавці  і  технологи харчування, будівельники та комп’ютерники, хіміки-технологи   і бухгалтера, автомеханіки та економісти - про всі ці спеціальності, а також про  своє цікаве та насичене  життя у найстарішому навчальному закладі міста  розповіли студенти коледжу    у невеличкому театральному  колажі, який був підготовлений ними під керівництвом викладачів О.В. Болотіна та Я.В. Бєлякової.  Усі бажаючі школярі  мали майже унікальну можливість спробувати  себе у якості професіонала з будь-якої спеціальності,  взявши участь в невеличких майстер- класах, які проводили досвідчені викладачі - практики.   На завершення заходу викладачі коледжу розповіли школярам про  «родзинки» кожної  спеціальності, можливості працевлаштування,  професійну  діяльність  і про успішних студентів навчального закладу. У  школярів таке відкрите спілкування викликало непідробний інтерес  та  зацікавленість. Сподіваємось, що більшість відвідувачів  «Марафону професій» зовсім скоро з гордістю буде носити ім’я студентів   Рубіжанського політехнічного коледжу, адже  РПК – це шанс на майбутнє!

Переглядів: 251 | Додав: Admin