Головна » 2020 » Березень » 5 » Марафон тренінгів
07:22
Марафон тренінгів

    «Пізнай себе та інших» - за такою темою розпочато цикл тренінгів для студентської молоді гуртожитку, який  організували і провели практичний  психолог Білоіваненко С.А. та вихователь гуртожитку Трикоз Т.С. .

     Учасникам заходу  було запропоновано краще пізнати саміх  себе, зрозуміти свій внутрішній світ, побачити і прийняти свої не тільки позитивні якості, а й негативні, позбавити себе від них, вивчивши таємницю свого внутрішнього світу та світу людських почуттів.

    Під час проведення  тренінгу студенти через гру - знайомство по колу характеризували свої позитивні і негативні якості, обмінювалися думками й почуттями щодо видів емоційного стану людину.

    В ході тренінгу  завдяки формуванню навичок самоаналізу, самопізнання, а також через поглиблення знань одне про одного, через розкриття якостей кожного учасника студенти виконували вправи, рішенням яких був пошук засобів саморегуляції поведінки в емоційно напружених ситуаціях.

    Другий тренінг був присвячений актуальній темі серед молоді  

   ««Ні!» – шкідливим звичкам».

   Серед головних завдань тренінгу було допомогти молоді усвідомити, що наркотики, алкоголь, тютюнопаління та залежність від комп’ютерних ігор – одна із найболючіших проблем сучасності.

    Тренінг пройшов під девізом письменника Семюела Джексона:

   «Пута звички є надто слабкими, аби їх можна було помітити до того моменту, коли вони стають надто міцними, щоб їх можна було розірвати».

    Студенти стали учасниками «мозкового штурму» «Причини виникнення залежності». Виконуючи групові вправи, вчилися розпізнавати ознаки залежності. Завдяки зворотньому зв‘язку та вправі «мікрофон» був зроблений самоаналіз своїх шкідливих звичок.

    Учасникам було запропоновано цікавий відеоматеріал - монологи людей, які пройшли шлях від залежності до позбавлення від шкідливих звичок.

    Завершенням тренінгу стало визначення п’яти кроків до позбавлення від шкідливих звичок, що роблять людину залежною.

    Доброзичливий настрій та згуртованість  груп під час проведення тренінгу  були головними показниками позитивного результату проведеної роботи, в ході якої студенти побачили шляхи вирішення проблем, з якими стикається  сучасна молодь.

   Всі учасники з нетерпінням чекають наступного тренінгу, тому що такі  зустрічі допомагають людині пізнати себе і оточуючих, збагачують  знаннями для подолання перешкод у повсякденному житті, дають можливість пізнати істину.

 

Переглядів: 127 | Додав: Admin