Головна » 2017 » Липень » 3 » МД 13Б присвячується
09:48
МД 13Б присвячується

    Ось і настав цей довгоочікуваний випускний рік! Здавалося, що заліки, іспити, курсові, не закінчаться ніколи. Але ось уже думки про те, що буде далі, стають важливішими ... І ти розумієш, що переходиш на новий рівень свого життя.

    Серед усієї цієї метушні зупинись і згадай, як кілька років тому ти прийшов в новий, ще незвіданий і такий, здавалося, величезний коледж. Як на порозі тебе зустрів куратор, перша людина, якій ти міг довірити свої проблеми, такий добрий, чуйний і уважний ...

    Згадайте, якими ви були:

    А там - перше знайомство з одногрупниками. Посвячення, потім перша сесія, перездачі, стипендія (якої завжди не вистачало). Загалом, почалося веселе "безтурботне" студентське життя. Студентські роки! Весь цей час ви, всі такі різні, разом раділи, сумували, разом придумували, як не піти на пари, вислуховували від педагогів моралі, малювали газети, підказували тому, хто стоїть біля дошки, та і самі частенько потребували підказки, списували і давали списати іншим.

    Вивчали «технічні» дисципліни: процеси та апарати, комп'ютерну графіку і проектування, технічне обслуговування і ремонт обладнання підприємств, економіку, мріючи стати не тільки «просунутими» механіками, а «асами» в своїй професії.

    І такими ви стали:

    Все це - студентські роки! Коледж - це пора, коли життя дарує нам друзів, пам'ять про яких залишається на все життя! Але ж насправді це тільки мить, коли ви є одне в одного ... Ці довгі студентські роки назавжди залишаться у вашій пам'яті як захоплююча, наповнена подіями пригода!

  Так вдихни ж глибше цей незабутній аромат студентського буфету! Не поспішай втікати з пар. Озирнись, стоячи в коридорі, коледжу: це твої останні дні перебування тут в якості студента ...

   Я бажаю вам пронести через роки і відстані ту мрію, яка зародилася саме тут - в стінах рідного для Вас РПК!

З любов'ю, Тетяна Петрівна Мамона.

Переглядів: 235 | Додав: Admin