Головна » 2017 » Березень » 24 » Міс Політех – 2017
13:51
Міс Політех – 2017

       23 березня 2017 року в актовій залі Рубіжанського політехнічного коледжу відбувся конкурс краси «Міс Політех – 2017», який проводиться один раз на два роки. Запрошені на свято студентські групи стали свідками чудового дійства, яке у нашому навчальному закладі стало традиційним і дуже бажаним. Програма конкурсу складалася з 7 завдань і 2 турів.

    У змаганні за головний титул конкурсу «Міс Політех – 2017» прийняли участь наступні красуні коледжу:

Тюлєнєва Катерина – група КД15;

Тулєнцова Анастасія – група ТХД16;

Мірошниченко Любов – група БД15;

Березан Яна - група КД16;

Хуртіна Вікторія – група ТХД14;

Сердюк Ірина – група ТХД15;

Семяниста Дар‘я – група ТСД16;

Завада Поліна – група ТД16;

Євдокимова Катерина – група ЕПД16;

Швед Поліна – група ЕПД16.

У склад команди журі увійшли поважні, компетентні, справедливі представники колективу Рубіжанського політехнічного коледжу:

Чумак М.М. – в.о.директора РПК;

Трикоз Т.С. – вихователь гуртожитку;

Голоденко В.М. – голова штабу ГЗ;

Лимар О.П. – викладач комп‘ютерних дисциплін;

Довгаль Д. – член РСС;

Холод Є. – член РСС, третейський суддя і технічний секретар.

     В.о. директора РПК Чумак М. М. привітав конкурсанток і всіх присутніх з весняним святом, тому що конкурс «Міс Політех – 2017» - це свято весни, а дівчини – це квіти людського життя. Михайло Михайлович побажав всім конкурсанткам вдачі і моральної насолоди від того, що вони стали обраницями для участі у такому чарівному конкурсі.

    Перший тур змагань за титул першої красуні – зустріч в інтелектуальному клубі дебатів «Ринг». Дівчини змагалися у красномовності на тему: «Поняття гріха». Ораторське мистецтво – це дуже складний жанр, але учасниці блискуче справились з завданням. Кожна доповідь мала своє особливе осмислення складної моральної теми. І дівчини ще раз показали, що сучасна молодь небайдужа до вічних людських духовних проблем, шукає розуміння шляхів розвитку сучасної цивілізації, майбутнє якої залежить від морального стану внутрішнього світу кожної людини.

    Другий тур містив шість завдань: «Візитка», «Мій талант», «Корзина здорового харчування», «Фруктова нарізка», «Вальс, вальс, вальс», «Вечірнє дефіле».

     Такому гарному святу передувала важка та клопітка робота. Кожного дня виснажуючи репетиції з хореографії, тренерами яких стали представники РСС Тулєнцова А. і Холод Є., підготовка ведучих (Заяць А., Бєлоіваненко А., Стрельцов М.), розробка і озвучування сценарію, декорування сцени, виготовлення прикрас для неї. Дружна команда студенток – учасниць і їхніх помічників справилася з усіма перешкодами. А допомагали дівчинам – конкурсанткам засвоювати фігури вальсу і елегантно пройти тур танку хлопці – Смалій Валерій, Литвиненко Сергій, Бєлов Семен, Моїсеєнко Сергій, Одинцов Данила, Слепець Роман, Ширханян Данила, Бур‘ян Данила, Кобзар Максим.

    Світлий конкурс «Міс Політех - 2017» пройшов на одному диханні. Наші дівчини показали себе дуже талановитими, красивими, елегантними, з гарними манерами, з господарським поглядом на здорове харчування майбутньої сім’ї, працьовитими, освіченими, толерантними і доброзичливими.

    Журі було дуже складно визначити переможницю. Але за правилами конкурсу вони використали мову цифр – перерахували бали. Крім того, глядачі змогли у вікторині заробити додаткові бали для своїх улюблених конкурсанток.

    Результати конкурсу «Міс Політех – 2017» :

головне звання «Міс Політех – 2017» отримала Тулєнцова Анастасія, студентка групи ТХД16;

звання «Віце – Міс» - Швед Поліна, студентка групи ЕПД16;

«Міс Чарівність» - Завада Поліна, студентка групи ТД16;

«Міс Натхнення» - Березан Яна, студентка групи КД16;

«Міс Оригінальність» - Тюлєнєва Катерина, студентка групи КД15;

«Міс Романтика» - Хуртіна Вікторія, студентка групи ТХД14;

«Міс Грація» - Сердюк Ірина, студентка групи ТХД15;

«Міс Елегантність» – Мірошниченко Любов, студентка групи БД15;

«Міс Очарування» - Євдокимова Катерина, студентка групи ЕПД16;

«Міс Загадка» - Семяниста Дар‘я, студентка групи ТСД16.

    Всі конкурсантки були нагороджені почесними грамотами та подарунками.

     Велика подяка профкому коледжу і його голові Ковнір Л.І. та адміністрації коледжу за фінансову підтримку конкурсу.

Переглянути всі фото

 

Переглядів: 407 | Додав: Admin