Головна » 2019 » Березень » 11 » Міс Політех - 2019
12:28
Міс Політех - 2019

    Ось і завершився конкурс «Міс Політех-2019»… Хвилювання  організаторів і учасниць залишились позаду, остаточні результати визначені та оголошені.

    Цьогоріч програму  конкурсу «Міс Політех» підготувала циклова комісія комп’ютерних дисциплін. Було вирішено відійти від традиційного формату проведення заходу, а саме використати всі ефективні Інтернет-інструменти для поширення інформації про наших дівчат не тільки в межах коледжу, міста, а й у всьому світі. Завдяки активному просуванню конкурсу в соціальних мережах за 12 днів голосування на YouTube-каналі коледжу було зареєстровано більше 25 тисяч переглядів.

    Весь перебіг конкурсу своєчасно та прозоро висвітлювався на сайті РПК та в соцмережах.

    Конкурс проходив в 4 етапи. На першому етапі глядачі та вболівальники змогли  ближче познайомитись з нашими чарівними конкурсантками завдяки  відеопрезентаціям та смостійно обрати переможницю цього етапу.

     Другий етап конкурсу допоміг виявити ставлення дівчат до актуальних соціальних проблем та викликів. Саме тут вони надали на суд глядачів власні проекти соціальної реклами.

     Оскільки українські дівчата завжди славилися не тільки своєю красою, але й гострим розумом, то третій етап конкурсу був інтелектуальним. Тут учасниці показали свою ерудицію  та освіченість.

      На четвертому етапі конкурсу дівчата продемонстрували журі розмаїття своїх талантів.

     Організаторами конкурсу було визначено 9 номінацій, в яких наші учасниці стали переможницями.

    За результатами конкурсу головну корону "Міс Політех 2019" завоювала студентка групи КД17 Шеремет Анастасія. Детальну інформацію про перебіг та результати конкурсу можна переглянути за посиланням "Перебіг конкурсу"

    Ми впевнилися, що наші дівчата найгарніші, найталановитіші та найобдарованіші! Поздоровляємо всіх учасниць і сподіваємось, що участь у конкурсі «Міс Політех -2019» стала для них  не тільки яскравою пригодою, а й сходинкою у світ своїх можливостей!

 

Переглядів: 141 | Додав: Admin