Головна » 2018 » Березень » 26 » Містер Політех-2018
07:00
Містер Політех-2018

     22 березня відбувся конкурс «Містер Політех-2018», який проходить у коледжі один раз на два роки. Це інтелектуальний захід для юнаків, ініціатором і організатором якого є рада студентського самоврядування. 12 учасників змагалися за почесне звання «Містер Політех-2018»: Зайцев Олександр (гр. КД15), Шаталін Владислав (гр. РАД17), Кипячук Артем (гр. МД15А), Пономаренко Вадим (гр. КД17), Довгаль Данило (гр. БСД15), Моргун Данило (гр. КД16), Дрокін Владислав (гр. БСД17), Пономарьов Данило (гр. ТПД17), Чмельов Ігор (гр. МД16), Мешко Кирило (гр. ТХД17), Григор‘єв Владислав (гр. ЕД16), Анісіч Руслан (гр. ЕПД17).

            Конкурс складався з 4 завдань. Перший тур пройшов 28 лютого. Журі у складі: Вітовська І.А. – заст. директора з виховної роботи; Барабонова О.В. – викладач спецекономічних дисциплін; Щукіна Ю.О. – психолог; члени ради студентського самоврядування – Мажуга О., Зубко А., Паніна Н., Щербакова Д., Туленцова А., Швед П., Яковлева М., Гарбарчук А., познайомилося з порт-фоліо конкурсантів, із яких дізналося багато цікавого про наших чудових юнаків. Наприклад, що всі вони мають свої захоплення, яким приділяють багато вільного часу: займаються спортом (дзюдо і футболом), збирають автотехніку, грають на різних музичних інструментах, розбираються у радіотехніці, займаються у хореографічному гуртку, читають книжки, глибоко вивчають комп‘ютерні мови, працюють над створенням власних програм. Журі вивчило анкети наших конкурсантів і дійшло висновку: кожний конкурсант – це особистість.

            У другому турі студенти виступали з промовою, захищаючи власну точку зору. За дві хвилини вони повинні були донести до слухачів своє бачення філософської проблеми «Поняття гріха».

      Третій тур – дебати. І його наші юнаки пройшли гідно, знаходячи аргументи та контраргументи за темою: «Конкуренція – це добро чи зло?».

        Останнє випробування було витримано у гумористичному дусі і мало назву «Веселий капелюх». Юнаки змушені були відповідати без підготовки на несподівані запитання з різних сфер людського буття. Але й тут вони проявили кмітливість і подолали «інтелектуальні» перепони.

            Звання «Містер Політех-2018» у чесних змаганнях завоював студент групи МД15А Кипячук Артем. Друге місце посів студент групи КД17 Пономаренко Вадим, а третє – Шаталін Владислав (група РАД17).

            Учасники інтелектуального конкурсу виявили себе небайдужими до моральних проблем людства, здатними на роздуми і висновки.

            Призи для конкурсантів підготувала голова профкому коледжу Ковнір Л.І..

 

Переглядів: 267 | Додав: Admin