Головна » 2017 » Травень » 5 » Мітинг пам'яті
10:58
Мітинг пам'яті

     5 травня проведено загальноколеджанський захід – мітинг пам‘яті «Миру – бути!», присвячений Дню пам‘яті та примирення і 72-ій річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

    З привітальним словом до студентського і педагогічного колективу коледжу звернувся виконуючий обов‘язки директора М.М.Чумак, який у своїй промові привітав присутніх з Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, підкреслив значущість Дня пам‘яті та примирення у житті сучасних українців. Це свято, проголошене у відповідності із європейськими традиціями, покликане консолідувати українську націю, вшанувати подвиг усього Українського народу незалежно від переконань та політичної спрямованості у Другій світовій війні, висвітлити забуті чи замовчувані сторінки нашої історії, об’єднати суспільство навколо ідеї української державності, утвердити спадкоємність військових традицій – переможців нацизму у Другій Світовій війні, борців за незалежність України та сучасних захисників нашої Батьківщини.

     На мітинг був запрошений учасник АТО старший солдат Журавльов Сергій Миколайович. Гість, який бачив війну на власні очі, сердечно побажав молоді жити і вчитися під мирним небом і ніколи не дізнатися жахів війни. Студенти коледжу подарували Сергію Миколайовичу символ пам‘яті – мак, зроблений власноруч нашими дівчатами.

    На мітингу була створена композиція з символічним незгасним вогнем - це лише часточка великої данини пошани полеглим солдатам, які своєю кров’ю відстояли нашу свободу.

    На честь героїв Другої світової війни, що віддали своє життя за щастя майбутніх поколінь, була проведена хвилина мовчання.

     День пам’яті і примирення – це день, коли всі ми маємо шанс вислухати і зрозуміти один одного, забути образи чи нав’язані стереотипи, осягнути, що усі ми є українцями – єдиною нацією, незважаючи на мову, якою говоримо, віру, якої дотримуємося, місце народження чи політичні вподобання.

    В організації і проведені мітингу прийняла участь творча група студентів: Бєлов Семен, Лісна Анастасія, Недбайло Софія, Шевельов Олексій, Заяць Артем, Власенко Дмитро. Оформленням сцени займалася група БСД14.

 

Переглядів: 217 | Додав: Admin