Головна » 2018 » Жовтень » 12 » Мітинг, присвячений відкриттю меморіальної дошки Петрову Ігорю Андрійовичу
12:47
Мітинг, присвячений відкриттю меморіальної дошки Петрову Ігорю Андрійовичу

   12 жовтня напередодні Дня Захисника Вітчизни в коледжі  було проведено урочистий мітинг, присвячений відкриттю меморіальної дошки Петрову Ігорю Андрійовичу, загиблому воїну АТО,  колишньому студенту Рубіжанського політехнічного коледжу .

    Окрім студентів і викладачів, на мітингу були присутні гості: дружина Петрова Ігоря  - Валерія, ветерани АТО, волонтери, священнослужителі Свято-Георгієвського храму.

   Мітинг відкрив директор коледжу, голова Рубіжанської міської Громадської організації «Спілка ветеранів АТО» Горелік Володимир Олександрович, який у своїй промові зазначив: «Сьогодні відбувається подія, яка не може залишити нікого байдужим. Петров Ігор  14 червня 2018 року  в бою ліквідував 7 окупантів, коли ті атакували  Новотошківське, але сам загинув від поранень. На війну він пішов добровольцем, щоб захистити свою Батьківщину від агресорів. Пам'ять про Петрова Ігоря  залишиться назавжди в наших серцях».

    Почесне право відкрити меморіальну дошку Петрову Ігорю було надано старшому лейтенанту Соколіну Ю.В. і молодшому сержанту Скрипніку А.В., ветеранам АТО.

Чин посвящення меморіальної дошки провів ієромонах Свято-Георгієвського храму Анастасій.

    Студенти поклали квіти пам'яті до меморіальної дошки Петрову Ігорю Андрійовичу.

    Герої не вмирають!

 

 

Переглядів: 184 | Додав: Admin