Головна » 2017 » Лютий » 22 » Міжнародний День рідної мови
10:43
Міжнародний День рідної мови

    1 лютого представники всіх націй і народностей відзначили Міжнародний День рідної мови.Традиційно до цієї дати в Рубіжанському політехнічному коледжі проводилися заходи, що сприяли захисту мовної й культурної багатоманітності.

    Впродовж дня лунала радіогазета «Чарівні слово і душа у мові рідній возз’єднались», яка створювала атмосферу свята й підтримувала гарний настрій. Студенти – слухачі мали можливість поринути в красу українського поетичного слова, почути пісенні композиції про мову, Україну й збагатити свої знання важливою інформацією. Автори газети розповіли про історію виникнення свята, про те, що наша Батьківщина, в тому числі її мова, витримала жорстокі випробування: зневажання її польською владою, намагання російського царизму перетворити на "наречие", валуєвський та Ємський укази про її заборону, прагнення за радянських часів знищити її, під приводом створення "единого общенационального языка".

    Працівники бібліотеки підготували викладку літератури «Мова кожного народу неповторна й своя…» та провели огляд – презентацію представлених книг.

   Отже, бережіть рідну мову в усій її чудовій красі для себе й наступних поколінь!

 

Переглядів: 183 | Додав: Admin