Головна » 2017 » Вересень » 22 » Міжнародний день студентського спорту
11:39
Міжнародний день студентського спорту

     Щороку 20 вересня відзначається Міжнародний день студентського спорту.  Це свято було започатковано Генеральною конференцією ЮНЕСКО за ініціативою Міжнародної федерації студентського спорту (FISU)  та з метою привернення уваги та підвищення значимості спорту в навчальних закладах та залучення до своїх лав прихильників здорового способу життя.

     Зазначений обласний захід відбувся на спортивних майданчиках Палацу спорту РПК вперше. До участі у змаганнях були запрошенні команди навчальних закладів міста та регіону. Спортсмени змагалися у перетягуванні канату, підтягуванні на перекладені, стрибках на скакалці, дартсі, грі у стритбол (3х3) та волейбол (3х3).

     У спортивному святі прийняли участь 10 команд навчальних закладів міст та регіону. Студенти коледжу також показали дуже високі результати. У конкурсі «Дартс» студентка групи КД 17Шеремет Анастасія зайняла І місце, студент групи ЕД 15А Цибуля Ілля посів ІІІ місце. У стрибках на скакалці студентка групи ТСД 15 Гафурова Альона зайняла ІІІ місце. У підтягуваннях на перекладені студент групи ТХД 14 Стрельцов Максим посів ІІ місце, а студент групи ЕД 14А Ящишен Віктор – ІІІ місце.

     У змаганнях з волейболу (3х3) юнацька команда у складі Ковальчука Ігоря, група РАД 15, Казакова Руслана, група ЕПД 16, Воробйова Сергія, група КД 15, Лєвіна Микити, група МД 14Б, Потапенка Богдана, група ЕД 16,  Ліннік Олександр, група КД 14, зайняла ІІІ місце. У змаганнях зі стритболу (3х3) приймали участь дівоча команда у складі Грицай Сніжана, група ТХД 15, Євдокимова Катерина, група ЕПД 16, Дрокіна Марина, група ТХД 16, Видренко Анастасія, група ТХД 16, та 2 юнацькі команди у складі Петряшов Дмитро, група ЕД 16, Григор’єв Влад, група ЕД 16, Цибуля Ілля, група ЕД 15А, Мамєдов Орхан, група ТД 15, Бахмет Станіслав, група МД 16, та Дудник Артур, група МД 15А.

     У змаганнях  з перетягування канату у складі Яремчук Борис, група ЕД 15А, Моісеєнко Сергій, група РАД 15, Єфімцев Дмитро, група РАД 15, Прокопенко Дмитро, група РАД 15, Бондаренко Богдан, група РАД 15, Білоус Віталій, група РАД 17С, Мухін Сергій, група МД 15Б, студенти коледжу посіли ІІ місце у запеклій боротьбі поступившись лише команді ІХТ СНУ імені В. Даля.

     Переможці та призери заходу були нагороджені пам’ятними призами з логотипами Національного олімпійського комітету України.

 

Переглядів: 281 | Додав: Admin