Головна » 2019 » Вересень » 23 » Міжнародний день студентського спорту
17:19
Міжнародний день студентського спорту

    Щороку 20 вересня відзначається Міжнародний день студентського спорту. Це свято було започатковано Генеральною конференцією ЮНЕСКО за ініціативою Міжнародної федерації студентського спорту (FISU).

   Тому, 19 вересня 2019 року на спортивних майданчиках Палацу спорту РПК ЛНУ відбувся спортивний захід, присвячений Міжнародному дню студентського спорту. У святі прийняли участь 10 команд вищих навчальних закладів міста та регіону. Команди змагалися у таких  видах, як стрітбол 3х3 (чоловіки і жінки), волейбол 3х3 (чоловіки), перетягування канату (чоловіки) та у особистих змаганнях з підтягування на перекладині (чоловіки), стрибків на скакалці за 30 сек. (жінки) та конкурсі «Дартс» (чоловіки і жінки).

    Студенти нашого коледжу показали свою силу та спритність у цьому заході. У змаганнях з волейболу вони посіли ІІІ та ІV місця (приймали участь 2 команди), у змаганнях з перетягування канату наші силачі посіли ІІ місце (Попов Микита, Бойков Ярослав, Романенко Ярослав, гр.. ЕД 18; Лук’яненко Єгор, Прокопенко Данило, гр.. ЕД 19), поступившись лише команді ІХТ СНУ ім.. В.Даля, а у особистих змаганнях зі стрибків на скакалці за 30 сек. студентка групи КД 16 Пащук Ангеліна посіла почесне ІІ місце.

Вітаємо наших переможців і бажаємо подальших спортивних успіхів і досягнень!

 

Переглядів: 121 | Додав: Admin