Головна » 2017 » Червень » 2 » Міжнародний день захисту дітей
11:22
Міжнародний день захисту дітей

    Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та одвічної надії, яке відзначається щороку в перший день літа. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

    У Рубіжанському політехнічному коледжі проведення розважальних заходів 1 червня для дітей і онуків викладачів, робітників і співробітників стало доброю традицією. Ініціаторами та організаторами святкування Міжнародного дня захисту дітей у 2017 році на території літнього майданчику Палацу спорту стали – Рада студентського самоврядування і профспілковий комітет, лідером якого є Ковнір Л.І.

     Хочеться особливо відмітити, що на літньому майданчику свято «Дитяча мрія – 2017» вже очікували і дітлахи міста Рубіжного, які разом із своїми батьками пережили вибух позитивних емоцій на цьому заході минулого року. Пам‘ятаючи, як доброзичливо зустрічали кожну дитину волонтери студентського театру «Бенефіс», якими веселими та інтересними були розважальні конкурси і танці – маленькі мешканці міста Рубіжного знову прийняли активну участь у святковій дитячій програмі 2017 року.

    Величезні ляльки у вигляді звірів (Кота, Вовка, Зайця, Слона, Тигра, Мавпи) та улюблених героїв з мультфільмів (Позитив, Лунтик, Міньйони, Покемон, птахи Angry Birds) – літали з дітьми на далекі планети, водили хороводи, плавали на морі, побували в Африці. Наприкінці свята кожна дитина отримала улюблений солодкий приз.

    Волонтерський студентський загін разом з керівниками театру Трикоз Т.С. і Вітовською І.А. створили на майданчику сонячну атмосферу. Кожне дитяче серце було зігріте теплом і любов'ю. Батьки присутніх дітлахів дякували викладачам коледжу за гідне виховання студентів, які свої таланти і творчість вміють дарувати дітям.

    Щоб маленькі громадяни виросли достойними людьми й неодмінно стали гордістю України, треба вже сьогодні піклуватись про них, захищати, розвивати, навчати найкращому, оточувати любов‘ю, прагнути, щоб діти росли щасливими.

     

 

Переглядів: 207 | Додав: Admin