Головна » 2019 » Лютий » 25 » Найцікавіша із професій
13:19
Найцікавіша із професій

  Харчування – це невід’ємна частина нашого життя, необхідна, як повітря, що приносить море задоволень, робить нас працездатними, здоровими і щасливими. Цій сфері завжди приділялася найпильніша увага, а фахівці в галузі організації харчування і виробництва харчових продуктів завжди мали і матимуть високий соціальний статус.

   23 лютого 2019 року в коледжі викладачі циклової комісії хіміко-технологічних дисциплін познайомили слухачів підготовчих курсів зі спеціальністю 181 «Харчові технології».

  Викладач Лавриненко А.Є. розповіла про закони і правила кулінарного мистецтва, про гостинність і культуру обслуговування, як з простих інгредієнтів можливо створити прекрасну смакову і естетичну композицію, здатну подарувати задоволення найвимогливішому гурману.

    Слухачі підготовчих курсів приймали активну участь у вікторині,  розгадували загадки, відповідали на цікаві питання. 

   Студенти групи ТХД16 професійно продемонстрували техніку оздоблення тістечок кремами, фігурну нарізку з овочів та фруктів та складання серветок для сервірування столів.  Слухачі підготовчих курсів - майбутні студенти не тільки спостерігали за роботою, але й з цікавістю брали активну участь. Кожний хотів спробувати зробити виріб власними руками. На завершення заходу всіх учасників пригощали смачними та гарно оформленими тістечками.

 

Переглядів: 109 | Додав: Admin