Головна » 2021 » Січень » 21 » Наші переможці в конкурсі до 100-річчя ЛНУ імені Тараса Шевченка «Тобі мій талант, рідний університете!»
09:03
Наші переможці в конкурсі до 100-річчя ЛНУ імені Тараса Шевченка «Тобі мій талант, рідний університете!»

     Шановні друзі!  Журі онлайн-конкурсу до 100-річного ювілею  ЛНУ імені Тараса Шевченка  серед студентської молоді «Тобі мій талант, рідний університете!» підвело підсумки, яких ми чекали з великим нетерпінням.

    Проєкт об’єднав студентів та викладачів, закоханих у мистецтво. У конкурсі взяли участь 135 студентів з різних підрозділів Луганського національного університету імені Тараса Шевченка. Рубіжанський політехнічний  коледж представив на конкурс 18 відеороликів, з яких 7 посіли призові місця. Отож, знайомтеся з нашими переможцями і їх  винагородами!

  • «Гран-прі» - Погрібатько Катерина, студентка групи КД19,  в номінації «Живопис».
  • Диплом  І ступеня – Білоіваненко Денис, студент групи КД19, в номінації «Декоративно-прикладне мистецтво».
  • Диплом  ІІ ступеня – Ніколайчук Ернест,  студент групи КД18, в номінації «Образотворче мистецтво: живопис, графіка, скульптура».
  • Диплом  ІІІ ступеня – Підай Дар’я, студентка групи ТХД17, в номінації «Образотворче мистецтво: живопис, графіка, скульптура».
  • Диплом  ІІІ ступеня – Гавальова Катерина, студентка групи ЕПД18, в номінації «Образотворче мистецтво: живопис, графіка, скульптура».
  • Диплом ІІІ ступеня – Хімічева Ельвіра, студентка групи БД18, в номінації «Театр та художнє читання».
  • Диплом  ІІІ ступеня – Шеремет Анастасія, студентка групи КД17, в  номінації «Хореографія».

     Переможців нагородили дипломами та сувенірною продукцією з символікою ЛНУ імені Тараса Шевченка, а для всіх конкурсантів підготували Дипломи учасника загальноуніверситетського конкурсу.

      Рубіжанський політехнічний коледж імені О. Є. Порай-Кошиці  за високий рівень організації студентів до участі в конкурсі, креативність в роботі та з нагоди  святкування 100-ї річниці з Дня заснування університету нагородили дипломом.

Наші вітання переможцям та їх кураторам, педагогічному колективу коледжу!

 

Переглядів: 107 | Додав: Admin