Головна » 2017 » Травень » 13 » Наші студенти – це наша гордість і надія
09:03
Наші студенти – це наша гордість і надія

Детям отдаем мы все на свете, Отдаем от сердца, не взаймы…

Лишь бы только дети, наши дети стали бы людьми, были бы людьми!

                   Роберт Рождественский

     Якісне навчання та активне студентське життя є візитною карткою нашого коледжу.

     Студенти нашого коледжу завжди відрізняються високим рівнем знань, старанністю, хорошим ставленням до навчання і коректним поводженням під час занять. Вони щороку беруть участь в олімпіадах, конкурсах, студентських конференціях з різних предметів, показують високі результати, займають призові місця.

     Але студентське життя складається не тільки з занять. Наші студенти дуже активні і в позакласній роботі: беруть участь у культурно-масових заходах міста та області, концертах, виставках і презентаціях. Спортивне життя теж не обділена увагою: спартакіади, змагання з різних видів спорту, дні здоров'я - це теж поле для діяльності нашого студентства. За все це вони отримують грамоти, дипломи, подяки, а іноді і цінні подарунки і грошові премії.

    «Ім’я» кожному навчальному закладу «роблять», перш за все, студенти. Кожен з них - гордість РПК. І це не порожні слова.

     Владислав Шестопалов студент групи ЕПД16 приймав участь у VІІІ Всеукраїнському фестивалі-конкурсі мистецтва «Осінні мелодії» у місті Харкові, де зайняв І місце.

    У нашому місті відбулося вручення іменних стипендій переможцям та призерам всеукраїнських і міжнародних олімпіад і творчих конкурсів.

     І знову серед 22 юних дарувань нашого міста Владислав Шестопалов студент групи ЕПД16 отримав сертифікат і став володарем іменної стипендії благочинного фонду «Кришталеве джерельце».

    На при кінці 2016року у місті Рубіжному відбулося нагородження молоді, яка прийняла участь у конкурсі художнього мистецтва, присвячений  100років хімічному заводу «Зоря». Була запропонована різна тематика - уявлення нашого міста і його окремих куточків  та заводу у майбутньому, портрети видатних працівників заводу та інше. На виставці були представлені малюнки – маслом, графіка, олівцем простим та кольоровими, фарбами. Назву своїм роботам теж потрібно було придумати самим.

    І знову без наших студентів не обійшлося. Так серед своєї вікової категорії  найкращими стали Боцман Юлія студентка групи ТПД13 та Тюлєнєва Катерина студентка групи КД15, які були запрошені 27 грудня 2016року у ДК на Южній. За турботно та гарно накритими столами зі солодкими частуваннями та під час концертної програми вони були нагороджені пам’ятними та грошовими призами.

  А з першого травня 2017 року у центрі міста на рекламному щиті представлена картина з конкурсної роботи Боцман Юлії студентки групи ТПД13 «Город химиков, устремленный в будуще», як «Рубежное – город нашей мечты!».

     Ось які вони, сучасні студенти - не тільки веселі, галасливі, непосидючі, але і розумні, працьовиті, старанні та відповідальні.

     Студентство — це прекрасна пора, коли здається, що будь-яке море тобі по коліно. Бажаємо, щоб ентузіазм не покидав вас все життя. Нехай вас завжди переслідує позитив, і збуваються самі нереальні мрії. Тільки юні і сильні духом здатні досягти висот у цьому дивному і жорстокому світі. Беріть від життя все. Ніколи не сумуйте і посміхайтеся.

     Вітаємо вас з перемогами!!! Успіхів і натхнення!

Переглядів: 293 | Додав: Admin