Головна » 2017 » Квітень » 26 » Наші випускники - наша гордість!
08:12
Наші випускники - наша гордість!

    Більшість випускників коледжу продовжують навчання у вищих навчальних закладах  ІІІ-ІV рівня акредитації. Колишніх студентів РПК можна зустріти в університетах Луганської області, Харкова, Дніпра та Києва.
    Як відмічають викладачі вишів, випускники коледжу мають високий рівень теоретичних знань, добру практичну підготовку, а найголовніше - вміють вчитися, працювати та відпочивати.
     Підтвердженням цих слів став вже не перший лист-подяка, який отримала адміністрація навчального закладу від керівництва Харківського національного автомобільно-дорожнього університету. Ювілейне 25 свято – День відмінника - відбулося в актовій залі ХНАДУ. Дуже приємно, що випускник Рубіжанського політехнічного коледжу 2014 року спеціальності «Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів» Левченко Денис став одним з кращих, хто був запрошений на це університетське свято.

     Від адміністрації коледжу на святі була присутня завідувач відділення Ліннік Л.О. Багато добрих слів вдячності було сказано на адресу і нашого навчального закладу, а коледж отримав від ректора університету Туренко А.М.  диплом за найкращі показники у роботі з підготовки талановитих випускників для автомобільно-дорожньої галузі України.
     Ми пишаємося не тільки яскравою історією і багатими традиціями, але й завжди молодою душею, творчою наснагою та впевненим поглядом у майбутнє нашого рідного коледжу. Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю з підприємствами та навчальними закладами міста, регіону і всієї України.

Переглядів: 203 | Додав: Admin