Головна » 2020 » Травень » 27 » Навчайся і подорожуй разом з нами!
18:18
Навчайся і подорожуй разом з нами!

    Студенти Рубіжанського політехнічного коледжу мають змогу поєднувати навчання з корисним відпочинком. В Україні є  багато міст і кожне з них відрізняється одне від одного своїми традиціями та звичаями.  У таких містах має побувати кожен українець. Не обов’язково їхати за кордон,   коли ось, у сусідніх областях,  є такі дивовижні краєвиди, які зачаровують людське око.

     Ми чітко в цьому переконалися, коли поїхали на різдвяні канікули до Львова. Львів — місто з особливою атмосферою, яким більш ніж пів тисячоліття керували королі. Це місто кави, місто тисячі левів, місто джазу,  шоколаду, ... Серце Львова – площа Ринок, на якій стоїть 65-метрова ратуша. Треба було піднятися  на неї –  і ми це зробили! Якихось 408 сходинок вгору – і перед нами відкрились  фантастичні краєвиди.  Велична архітектура, загадкова атмосфера свята, колядники на вузьких вулицях, покритих бруківкою, усе це навіює теплі відчуття та спогади про неймовірну подорож студентів та викладачів.

     На цьому ми не зупинились і вже у лютому поїхали до музею соляної промисловості, який розташований  у м. Соледар Донецької області,  щоб познайомитись з місцевими   пам’ятками  нашого східного регіону. Студенти спустились до соляної шахти на глибину 288м та пройшли по дну Стародавнього світового океану, відвідали чарівні лабіринти підземного соляного царства, дізнались безліч  цікавих фактів про соляну промисловість,  процес видобутку солі.

     Під час відвідування Артемівського заводу шампанських вин  ми дізнались багато цікавого про цей святковий  напій. Наприкінці екскурсії нас чекала дегустація ігристих напоїв! Тому на екскурсію поїхали  ті, кому виповнилося 18 років.

     На початку травня ми планували відвідати місто Одеса. На жаль, наші плани були зруйновані через карантин. Але ми не впадаємо у відчай і плануємо поїздки на майбутнє. Незабаром ми хотіли б відвідати інші місця Україні. Ще можна багато чого подивитись і дізнатись нового.

     І пам’ятай – традицію створюєш ти. Адже улюблені звичаї завжди починалися з особливого моменту, коли хтось першим підкорив вежу ратуші,  спустився на 300м під землю, піднявся Потьомкінськими сходами до пам’ятника Дюку.

     І нехай миті, проведені в улюблених містах, закарбуються у пам’яті назавжди! Традиція починається з моменту, створеного тобою. Дій!

     Долучайся до нашої студентської спільноти  Рубіжанського політехнічного коледжу і ти не тільки одержиш знання, а й відкриєш для себе нове і цікаве.

Відпочинок  надихає!

Переглядів: 130 | Додав: Admin