Головна » 2017 » Лютий » 20 » Небесна Сотня
13:17
Небесна Сотня

     20 лютого - День вшанування пам‘яті Героїв Небесної Сотні.

     День увічнення великої людської, громадської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції Гідності (листопад 2013 року – лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

     У цей сонячний день, коли природа пробуджується до нового життя, у Рубіжанському політехнічному коледжі проведені години вшанування пам‘яті Героїв Небесної Сотні, що віддали життя за свій народ і за його світле майбутнє. Проведені хвилини мовчання.

    До Дня вшанування пам‘яті Героїв Небесної Сотні створена тематична експозиція, яка у віршах, фотографіях і малюнках розповідає про подвиг борців за нове життя і свободу.

   У бібліотеці коледжу організована інформаційно - просвітницька виставка «Герої не вмирають!».

  «Небесна Сотня» – назва, яку дав народ полку героїв, що пожертвували собою заради нас, нашої мрії про краще майбутнє.

   Скільки вже написано печальних віршів і пісень, присвячених тим подіям, відкривають меморіальні дошки. Тільки так наш народ може віддати шану героям, які вже на небі ангелами стараються нас оберігати.

   За нашу з вами свободу й оновлення країни заплачено страшну ціну: своє життя віддали найкращі.

Переглядів: 190 | Додав: Admin