Головна » 2019 » Вересень » 2 » Новий 2019/2020 навчальний рік розпочав свій рух
15:04
Новий 2019/2020 навчальний рік розпочав свій рух

     День знань – особливе свято з ароматом останніх літніх квітів, день довгоочікуванних зустрічей, з першим  дзвоником, який збирає всіх школярів і студентів  за партами в навчальних закладах.   

    Рубіжанський політехнічний коледж імені Порай–Кошиці Луганського національного університету імені Тараса Шевченка, як усі навчальні заклади нашої рідної України, розпочав  новий 2019-2020  навчальний рік 2 вересня з урочистої лінійки для першокурсників під назвою «Ми діти України!».

     «Новоспечених» студентів привітали директор Рубіжанського політехнічного коледжу Горелік Володимир  Олександрович, директор Інституту фізики, математики та інформаційних технологій Могильний  Геннадій Анатолійович  і почесний  гість свята, проректор з науково-педагогічної роботи Луганського національного університету імені Тараса Шевченка Меняйленко Олександр  Сергійович, які побажали  всім  успіхів у навчанні, творчої наснаги, значних досягнень на шляху самовдосконалення.

    Творчий колектив студентів-старшокурсників підготував для першокурсників яскраву концертну програму, в якій намагався розповісти про свій рідний навчальний заклад,  його славні традиції і, познайомив з педагогами  коледжу, подарував чарівні номери художньої самодіяльності.

     Головним змістом програми була ідея, яку студенти виразили у своїх піснях, танках, виставах і патріотичному флешмобі: «Ми діти України, її майбутнє, яке своїми сильними руками, міцними знаннями, світлими думками  буде будувати свою Батьківщину, щоб завжди пишатися нею!».

    Наприкінці свята першокурсникам було запропоновано пройти через долину білих троянд  і  ворота веселки,  які подарують натхнення, благодать і силу на добрі вчинки.

Переглядів: 205 | Додав: Admin