Головна » 2021 » Вересень » 22 » Новини гуртожитку
16:56
Новини гуртожитку

     Наші першокурсники вже зрозуміли, що бути студентом – це круто! Нове життя, нове оточення, нові можливості... Серед всього нового і незвіданого – рада студентського самоврядування гуртожитку…А стати представником ради студентського гуртожитку – це теж круто! Рада  студентського самоврядування 2021-2022 навчального року зібрана, оновлена та доповнена. Тож вітаємо активістів у нашій родині  і побажаємо кожному з них бути на «одній хвилі» з мешканцями  нашого гуртожитку.  Сподіваємось, що на усіх студентів чекає насичене студентське життя.

     І вже перша значна подія відбулася у нашому молодіжному маєтку. Згідно з традиційними умовами визначилася краща кімната гуртожитку. Вітаємо переможців конкурсу «КРАЩА КІМНАТА  гуртожитку» - мешканців кімнати 503, які отримали свої нагороди.

     Подяку батькам  та нагороди отримали також студенти, які зробили косметичні ремонти своїх кімнат.

     Студентська рада щиро вдячна конкурсантам, які сумлінно підготували  свої кімнати до навчального року і взяли участь у першому конкурсі гуртожитку.

    Дякуємо усім мешканцям гуртожитку за участь у конкурсі та бажаємо вам вдалого навчання, найкращих друзів, щоб в вашій студентській оселі завжди було затишно і комфортно, бо гуртожиток – це саме те місце, де проходять  ваші щасливі юнацькі роки і залишаються в пам‘яті назавжди.

 

Переглядів: 109 | Додав: Admin