Головна » 2017 » Вересень » 21 » Новини студентського гуртожитку РПК
09:07
Новини студентського гуртожитку РПК

НОВИНИ СТУДЕНТСЬКОГО ГУРТОЖИТКУ РПК

    Наш гуртожиток щиро привітав своїх мешканців, до яких увійшли понад 200 студентів з РПК, ВП РЦПО, ЛНУ, з початком нового навчального року!

   Усім студентам побажали досягти своєї мети у житті, знайти взаєморозуміння з викладачами, зустріти добрих і надійних друзів.

   Мешканцям гуртожитку було запропоновано стати учасниками нової програми «Гуртожиток – наш дім», яка покликана не лише покращити санітарно-побутові умови проживання, але і створити таку атмосферу, яка б давала відчуття захищеності, затишку, впевненості, радості життя.

 

ВІТАЄМО СТУДЕНТСЬКУ РАДУ ГУРТОЖИТКУ

    Головним керуючим центром самоврядування в гуртожитку є його актив – Рада гуртожитку, яка була обрана на загальних зборах мешканців. Усі студенти привітали членів нового студентського самоврядування, якими стали представники трьох навчальних закладів.

    Отож, новий етап роботи Студентської ради, на чолі з новообраним головою Гончаровим Олексієм та його командою, розпочато!

    Студрада організовує серед мешканців гуртожитку роботу, пов'язану з підтримуванням норм та правил проживання, з вихованням, культурно-масовою, фізкультурно-оздоровчою, санітарною та житлово-побутовою роботою, якою займаються відповідні комісії.

    Бажаємо студраді натхнення, успіху в реалізації задуманого та командної продуктивної роботи.

 

13-19 вересня – СПОРТИВНІ ЗМАГАННЯ З ФУТБОЛУ

    Студентський гуртожиток - наш другий дім! Тут ми не тільки живемо, тут ми вчимося спілкуватися, товарищувати, граємо, займаємося спортом. Для багатьох хлопців - футбол – це друге життя.

    Тому вже традиційним спортивним святом у нашому гуртожитку став футбольний турнір. Цього року, як ніколи, було 4 футбольних команди (РПК- 1 курс, ВП РЦПО, ЛНУ та команда РПК «Прогрес»). Усі з нетерпінням чекали на ім’я переможця футбольного турніру. Останній третій день став найвідповідальнішим. За третє та четверте місце грали команда 1 курсу РПК та команда ЛНУ. За друге та перше місце відбулася гра між командою ВП РЦПО «Газм‘яс» та РПК «Прогрес». З рахунком 5-1 перемогу отримала команда РПК «ПРОГРЕС».

   Гучними оваціями з трибун лунали гасла вболівальників команд.

   Гру оцінювали керівник фізичного виховання РПК, тренер футбольної команди РПК Тулєнцов О.В., викладач фізичного виховання РПК Калюжний В.В. та вихователь гуртожитку РПК Трикоз Т.С.

   Учасники зустрічі були нагороджені грамотами та солодощами від студентського гуртожитку РПК.

   Футбольний турнір пройшов у дружній, дійсно спортивній обстановці, і став першою дружньою зустріччю всіх мешканців гуртожитку. Насамперед, цими змаганнями ми намагалися залучити молодь до занять спортом, до вибору здорового способу життя.

    Вітаємо переможців та висловлюємо подяку всім учасникам студентських команд.

 

Переглядів: 230 | Додав: Admin