Головна » 2018 » Березень » 19 » Обласна науково-практична студентська конференція «Крок у науку»
12:47
Обласна науково-практична студентська конференція «Крок у науку»

            Обласна науково-практична студентська конференція «Крок у науку», яка проходила у Рубіжанському політехнічному коледжі 15 березня 2018р., зібрала шістдесят шість студентів із вищих навчальних закладів І-ІІ р.а. Луганської області.

            Робота конференції відбувалася  у  наступних  секціях.

            «Хімічні технології». До складу журі входили: Андрєєв П.Ю, заступник директора з наукової роботи, кандидат хімічних наук, доцент кафедри загальнохімічних дисциплін ІХТ СНУ ім. В. Даля; Галстян А.Г., декан факультету хімічних наук, доктор хімічних наук,  професор, завідувач  кафедри хімічних та фармацевтичних технологій ІХТ СНУ ім. В. Даля. В цій секції було представлено десять доповідей.

Учасники:

1. Зубко Г.С., Рубіжанський політехнічний коледж «Вивчення можливості зменшення  токсичності карбомідо-формальдегідної смоли». Керівник – Кармазіна З.І.

2. Золотарьова Д.А., Лисичанський нафтохімічний технікум. «Виробництво рідких палив з відходів корисних копалин». Керівник – Сергієнко І.В.

3. Лещенко Б.Я., Лисичанський нафтохімічний технікум. «Нафтохімічні біотехнології – нові можливості для України». Керівник – Сергієнко І.В.

4. Маслова І.О., Рубіжанський політехнічний коледж.«Полімерно-паперові композити із відходів упаковки». Керівник – Боцман Н.В.

5. Ткачов К.О., Лисичанський нафтохімічний технікум. «Використання продуктів хімічного виробництва в оборонній галузі країни». Керівник – Горбоконь Ю.В.

6. Недбайло С.Р., Рубіжанський політехнічний коледж.  «Удивительные свойства воды». Керівник – Усачова О.М.

7. П’ятко А.О., Сєвєродонецький хіміко-механічний технікум. «Химия в нашей жизни». Керівник – Ляскевич В.М.

8. Шишкін Д.В., Лисичанський державний гірничо-індустріальний коледж. «Сучасні способи видалення нафтових забруднень». Керівник – Резник С.А.

9. Тидва О.В., Лисичанський державний гірничо-індустріальний коледж. «Вивчення вмісту нітритів у джерелах питного водопостачання м. Лисичанська». Керівник – Васілюк Л.М.

10. Сибіна В.О., Рубіжанський політехнічний коледж. «Залізо на Луні». Керівник – Суржок Т.В.

Переможці  секції «Хімічні технології»:

  • Тидва О.В., Лисичанський державний гірничо-індустріальний коледж – І місце;
  • Маслова І.О., Рубіжанський політехнічний коледж – ІІ місце;
  • Зубко Г.С., Рубіжанський політехнічний коледж – ІІІ місце;
  • Золотарьова Д.А., Лисичанський нафтохімічний технікум – ІІІ місце.

        «Екологія». В цієї секції працювало журі у складі: Попов Є.В., доктор хімічних наук, професор, завідувач кафедри екології ІХТ СНУ ім. В. Даля; Назаренко О.С., кандидат хімічних наук, доцент кафедри екології ІХТ СНУ ім. В. Даля.

       Учасники:

1. Ахтирська Є.С., Лисичанський педагогічний коледж. «Цікавий світ біоніки». Керівник – Шевирьова Г.Г.

2.Фоменко М.А., Лисичанський державний гірничо-індустріальний коледж. «Екологічні проблеми транспорту та шляхи їх вирішення». Керівник – Резник С.А.

3. Усачов І.Ю., Рубіжанська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №1. «Небезпека відпрацьованих батарейок». Керівник – Фомичова М.В.

4. Шмігель Д.О., Лисичанський державний гірничо-індустріальний коледж. «Утилізація автомобільних шин». Керівник – Резник С.А.

5. Беденко А.І., Старобільський коледж Луганського національного аграрного університету. «Залежність росту та розвитку GLYCINEMAX (L.) MERR. від застосування сучасних біопрепаратів». Керівник – Мозгова Т.Ю.

6. Білоіваненко Д.О., Рубіжанський політехнічний коледж. «Переробка сміття в Японії». Керівник – Пньова Н.І.

7. Галащенко Н.А., Рубіжанський політехнічний коледж. «Сланцевий газ». Керівник – Демченко Н.Л.

8. Кальна А.Р., Лисичанський державний гірничо-індустріальний коледж. «Оцінка впливу породних відвалів вугільних шахт на стан повітря м. Лисичанська». Керівник -  Зьома І.А.

9. Шаталін В.В., Рубіжанський політехнічний коледж. «Використання ртутних ламп». Керівник – Демченко Н.Л.

10. Кучмар А.В., Лисичанський державний гірничо-індустріальний коледж. «Побутове сміття головна проблема ери споживання». Керівник – Зьома І.А.

11. Яшина І.Д., Лисичанський державний гірничо-індустріальний коледж. «Smart House как один из путей улучшения энергоэффективности жилого комплекса». Керівник  -  Зьома І.А.

12. Тюлєнєва К.О., Рубіжанський політехнічний коледж. «Вплив моди на екологію». Керівник – Демченко Н.Л.

13.  Моргун Д.В., Рубіжанський політехнічний коледж. «Альтернативні джерела опалення». Керівник – Моргун О.С.

14. Артьомов М.Ю., Лисичанський педагогічний коледж. «Перспективи використання сонячних електростанцій». Керівник – Демченко П.Є.

       Переможці секції «Екологія»:

  • Беденко А.І., Старобільський коледж Луганського національного аграрного університету – І місце;
  • Білоіваненко Д.О., Рубіжанський політехнічний коледж – ІІ місце;
  • Усачов І.Ю., Рубіжанська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №1 – ІІІ місце.

       «Харчові технології». Склад журі: Степаненко В.І., завідувач шкільними їдальнями м.Рубіжного; Толстухина В.М., спеціаліст торгівлі, побутового обслуговування і захисту прав споживача

       Учасники:

1. Туленцова А.О., Рубіжанський політехнічний коледж. «Вплив фастфуду на здоров’я людини». Керівник – Стеценко І.А.

2. Паніна Н.І., Рубіжанський політехнічний коледж. «Съедобная эко-упаковка – дело ближайшего будущего». Керівник – Усачова О.М.

3. Костиря Д.О., Старобільський медичний коледж. Антивітаміни. Керівник – Толок Н. Г.

4. Паніна А.О., Первомайський індустріально-педагогічний технікум. «Сучасні тенденції розвитку ресторанного бізнесу». Керівник – Меркулова Л.Ф

5. Кочкіна Д.Ф., Рубіжанський політехнічний коледж. «Інновації у кулінарії – молекулярна кухня».  Керівник – Погорєлова Л.М.

6. Сердюк І.С., Рубіжанський політехнічний коледж. «Фудпейрінг як новий простір для кулінарної творчості». Керівник – Лавриненко А.Є.

7. Нєвєдров Д.О., Рубіжанський політехнічний коледж. «Інновації кавового світу». Керівник – Жоріна В.С.

       Переможці секції «Харчові технології»:

  • Паніна Н.І., Рубіжанський політехнічний коледж – І місце;
  • Костиря Д.О., Старобільський медичний коледж – ІІ місце;
  • Кочкіна Д.Ф., Рубіжанський політехнічний коледж – ІІІ місце.

       «Архітектура і будівництво». До складу журі входили:  Чередниченко О.К, заступник директора ТОВ РБК «Оргмін»; Шалагін Г.С., провідний фахівець з будівництва.

       Учасники:

1. Ревенко Н.С., Лисичанський державний гірничо-індустріальний коледж. «Будівництво Києво-Печерської лаври». Керівник – Борисова Н.В.

2. Смалій Н.І., Рубіжанський політехнічний коледж. «Використання ВІМ – технологій на прикладі промислового об’єкта». Керівник – Носова Н.М.

3. Скорняков Т.П., Рубіжанський політехнічний коледж. «Сучасні технології моделювання будівельних проектів ВІМ (Building information modeling)». Керівник – Болотін О.В.

4. Комишенко Т.С., Лисичанський державний гірничо-індустріальний коледж. «Київське метро – архітектурна спадщина». Керівник – Подкур І.А.

5. Кадігроб  К.Г., Рубіжанський політехнічний коледж. «Будівельна система КУБ 3V – інновація в будівництві». Керівник – Шаповалова Т.В.

6. Лесняк Я.С., Лисичанський державний гірничо-індустріальний коледж. «Історія будівництва Одеської опери». Керівник – Подкур І.А.

       Переможці секції «Архітектура і будівництво»:

  • Кадігроб К.Г., Рубіжанський політехнічний коледж – І місце;
  • Лесняк Я.С., Лисичанський державний гірничо-індустріальний коледж – ІІ місце;
  • Смалій Н.І., Рубіжанський політехнічний коледж – ІІІ місце.

       «Інженерна механіка та автоматизація». До складу журі входили: Шабрацький В.І., кандидат технічних наук, доцент кафедри машин та апаратів хімічних виробництв    ІХТ СНУ ім. В. Даля; Троян  А.Т., головний інженер  інституту хімічної технології та промислової екології.

       Учасники:

1. Шумидуб Я.І., Лисичанський державний гірничо-індустріальний коледж. «Датчики  загальнопромислового призначення». Керівник – Воробйов В.Н., Хоружий В.В.

2. Покидько Д.Є., Рубіжанський політехнічний коледж. «Перетворювачі». Керівник – Моїсеєнко Н.А.

3. Непран В.М., Лисичанський державний гірничо-індустріальний коледж. «Пристрій для контролю роботи датчиків тиску в системі мащення двигуна». Керівник – Сухорський Г.Й.

4. Погребняк О.О., Лисичанський державний гірничо-індустріальний коледж. «Шины с автоматически активирующимися шипами».Керівник – Полупан С. М.

5. Кривенко В.Є., Рубіжанський політехнічний коледж. «Створення установки для проведення лабораторної роботи за темою «Дослідження процесу фільтрування». Керівники – Андропова Л.Л., Чередніченко А.В.

6. Гусаренко К.О., Антонєвіч В.О., Сєвєродонецький хіміко-механічний технікум. «Загальна інформація по підшипникам. Роль підшипників у машинобудуванні. Економічне порівняння». Керівник – Шилов О.І., Кузменко Є.А.

7. Приз Р.С., Рубіжанський політехнічний коледж. «Застосування маховика в машинах». Керівник – Холод М.А.

       Переможці секції «Інженерна механіка та автоматизація»:

  • Приз Р.С., Рубіжанський політехнічний коледж – І місце;
  • Непран В.М., Лисичанський державний гірничо-індустріальний коледж – ІІ місце;
  • Гусаренко К.О., Сєвєродонецький хіміко-механічний технікум – ІІІ місце;
  • Антонєвіч В.О., Сєвєродонецький хіміко-механічний технікум – ІІІ місце.

       «Електротехніка та електричні технології». До складу журі входили: Семенцов Ю.Є., заступник  начальника служби електропостачання ТОВ НВП «Зоря»; Гриценко Ю.Д., викладач, спеціаліст вищої категорії.

       Учасники:

1. Лунгор А.Р., Лисичанський нафтохімічний технікум. «Вибір сучасної кабельно-провідникової продукції для систем  електропостачання промислових та цивільних об’єктів». Керівник – Сергєєнкова І.С.

2. Цибуля І.С., Рубіжанський політехнічний коледж. «Дослідження реального завантаження електричних мереж». Керівники – Руда О.О., Стьопенко П.В.

3. Дмитрієв Д.О., Лисичанський державний гірничо-індустріальний коледж. «Надпровідність сьогодні. Кріогенна техніка в системах енергетики». Керівник – Царюк М.В.

4. Старокожев І.В., Рубіжанський політехнічний коледж. «Небесна електромеханіка». Керівник – Синиця В.Л.

5. Чабаненко Д.В., Рубіжанський політехнічний коледж. «Вітрова енергетика». Керівник – Нікітін С.Є.

6. Задорожній О.О., Лисичанський державний гірничо-індустріальний коледж. «Використання графену в електротехніці, енергетиці, електроніці». Керівник – Царюк М.В.

7. Беседа М.К., Рубіжанський політехнічний коледж. «Альтернативна енергетика». Керівник – Нікітін С.Є.

       Переможці секції «Електротехніка та електричні технології»:

  • Чабаненко Д.В., Рубіжанський політехнічний коледж – І місце;
  • Дмитрієв Д.О., Лисичанський державний гірничо-індустріальний коледж – ІІ місце;
  • Цибуля І.С., Рубіжанський політехнічний коледж – ІІІ місце.

       «Економіка та підприємництво, менеджмент і маркетинг, товарознавство та комерційна діяльність». Склад журі: Носкова С.А., кандидат економічних. наук, доцент, завідувач кафедри економіки підприємства і прикладної статистики  ІХТ СНУ ім. В. Даля; Кас’янова В.О., кандидат економічних наук, доцент кафедри економіки підприємства і прикладної статистики  ІХТ СНУ ім. В. Даля.

       Учасники:

1. Коваленко М.Г., Лисичанський нафтохімічний технікум. «Інноваційний менеджмент як засіб ефективної діяльності підприємств регіону». Керівник - Петренко Т.М.

2. Журавльова А.О., Рубіжанський політехнічний коледж. «Аналіз ефективності впровадження інноваційних технологій на комунальному підприємстві ВУВКГ м. Рубіжного». Керівник – Арістова О.М.

3. Гукова Н.С., Лисичанський нафтохімічний технікум. «Проблеми та перспективи розвитку сонячної енергетики в регіоні». Керівник – Петренко Т.М.

4. Ущеко О.О., Первомайський індустріально-педагогічний технікум. «Проблемні питання фінансового обліку на підприємствах ресторанного господарства»

Керівник – Лугова Л.І.

5. Степанова В.В., Рубіжанський політехнічний коледж. «Дослідження конкуренції в сфері поштових послуг в Україні». Керівник – Барабонова О.  В.

6. Попова А.О., Первомайський індустріально-педагогічний технікум. «Сучасні тенденції розвитку роздрібної торгівлі України». Керівник – Логвінова О.П.

7. Несенюк А.С., Рубіжанський політехнічний коледж. «Дослідження товарознавчої характеристики гірчиці, що реалізується в роздрібній торговельній мережі м. Рубіжного». Керівник – Святошенко О.О.

       Переможці секції «Економіка та підприємництво, менеджмент і маркетинг, товарознавство та комерційна діяльність»:

  • Журавльова А.О., Рубіжанський політехнічний коледж – І місце;
  • Коваленко М.Г., Лисичанський нафтохімічний технікум – ІІ місце.
  • Несенюк А.С., Рубіжанський політехнічний коледж – ІІІ місце;
  • Попова А.О., Первомайського індустріально педагогічного технікуму – ІІІ місце.

       «Комп’ютерна інженерія».  Склад журі: Донченко В.Ю., старший викладач кафедри інформаційних технологій та систем, заступник директора з навчальної роботи Навчально-наукового інституту фізики, математики та інформаційних технологій Лну імені Тараса Шевченка. Юхно П.М., начальник монтажної служби ІСП «Мегабіт»; Волков С. В., старший викладач кафедри математики і комп’ютерних технологій ІХТ СНУ ім. В. Даля.

       Учасники:

1. Ліннік О.А., Рубіжанський політехнічний коледж. «Розробка програмного забезпечення «Помічник куратора». Керівник – Михайлова Ю.М.

2. Григор’єва Д.О., Рубіжанський політехнічний коледж. «Програмне забезпечення обліку та продажів товарів в магазині». Керівник – Проскурніна І.М.

3. Виноградов В.В., Ломакін С.О. Сєвєродонецький хіміко-механічний технікум. «Програмний продукт «RTS (Стратегія в реальному часі) «para bellum». Керівник - Скороход В.М.

4. Кисельов М.С.,  Луганський національний університет. «Оцінка ефективності алгоритмів з повтореннями на мові Python». Керівник – Семенов М.А.

5. Жуков А.В., Рубіжанський політехнічний коледж. «Соціальна мережа Infotrod». Керівник – Холодов О.А.

6. Кондратенко О.М., Луганський національний університет. «Порівняння ефективності різних розв’язань задачі про число щасливих квитків». Керівник – Семенов М.А.

7. Чорнуха В.В., Луганський національний університет. «Декомпозиція при розробці алгоритмів». Керівник – Семенов М.А.

8. Шевченко В.М., Рубіжанський політехнічний коледж. «Мобільна метеостанція на Arduino». Керівник – Лимар О.П.

       Переможці секції «Комп’ютерна інженерія»: 

  • Жуков А.В., Рубіжанський політехнічний коледж – І місце;
  • Шевченко В.М., Рубіжанський політехнічний коледж – ІІ місце;
  • Виноградова В.В., Ломакін С.О., Сєвєродонецький хіміко-механічний технікум – ІІІ місце.

       Адміністрація коледжу та організаційний комітет висловлює подяку студентам та викладачам Лисичанського державного гірничо-індустріального коледжу, Лисичанського нафтохімічного технікуму, Лисичанського педагогічного коледжу Луганського національного університету імені Тараса Шевченка, Навчально-наукового інституту фізики, математики та інформаційних технологій Луганського національного університету імені Тараса Шевченка, Первомайського індустріально-педагогічного технікуму, Сєвєродонецького хіміко-механічного технікуму Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля, Старобільського технікуму Луганського національного аграрного університету, Старобільського медичного коледжу за участь у конференції.

Переглядів: 314 | Додав: Admin