Головна » 2019 » Березень » 21 » Обласна студентська конференція
13:43
Обласна студентська конференція

   Обласна студентська конференція «УКРАЇНСЬКА МОЛОДЬ. Національна самосвідомість. Громадянськість. Духовність», яка проходила у Рубіжанському політехнічному коледжі 20 березня 2019р., зібрала сорок чотири студента з дев’яти вищих навчальних закладів І-ІІ р.а. Луганської області.

     Робота конференції відбувалась  у  наступних  секціях.

    «Луганщина – світанок України». До складу журі входили: Кривущенко Т.О., директор ЗОШ №4, викладач вищої категорії; Бережна Г.В., директор міської комунальної установи «Палац культури».    

            Учасники:

1. Буланова Н.С.,   Кадіївський педагогічний коледж. «Музична творчість Луганщини як засіб формування духовної культури особистості». Керівник – Тіхова Т.І.

2. Кримцев Р.В., Рубіжанський політехнічний коледж. «Учитель вчителів. Математик Лев Лоповок – гордість ЗЕМЛІ ЛУГАНСЬКОЇ». Керівник – Мамона Т. П.

3. Д’яконова Л.Д., Рубіжанський політехнічний коледж. «Жінки на війні». Керівник – Ліннік Л.О.

4. Назаров А.О. Сєвєродонецький хіміко-механічний технікум. «Видатні діячі Луганщини – Володимир Іванович Даль». Керівник – Мартич В.О., Ошега Т.М.

5. Остронок А.І., Сєвєродонецький хіміко-механічний технікум. «Особливості культурного розвитку Луганщини». Керівник – Лебедєва Н.Ю.

6. Пістряк А.І., Лисичанський педагогічний коледж. «Половецькі кам’яні баби». Керівник – Пивоварова Г.С.

7. Туленцова А.О., Рубіжанський політехнічний коледж. «Краса єднає Україну». Керівник – Трикоз Т.С.

8. Черноусов М.Д.,  Лисичанський державний гірничо-індустріальний коледж «Видатні спортсмени Луганщини». Керівник – Бербенець О.П.

9. Целухіна А.В., Лисичанський педагогічний коледж. «У світ несу Луганщини ім’я». Керівник – Чурілова В.Є.

            Переможці  секції «Луганщина – світанок України»:

Целухіна А.В., Лисичанський педагогічний коледж – І місце;

Кримцев Р.В., Рубіжанський політехнічний коледж – ІІ місце;

Остронок А.І., Сєвєродонецький хіміко-механічний технікум – ІІІ місце;

Д’яконова Л.Д., Рубіжанський політехнічний коледж – ІІІ місце.

   «Україна у  європейському просторі». Робота у секції проходила за двома напрямами: «Пишаємося, що українське» та «Інтеграція України до Європейського союзу»

    «Пишаємося, що українське». Склад журі: Сухоносова І.В., директор Рубіжанської централізованої бібліотечної системи; Бригідер І.А., завідувач читальної зали центральної міської бібліотеки.

 Учасники:

1. Андрєєва М.В., Рубіжанський політехнічний коледж. «Сакральний оберіг українського народу лялька-мотанка». Керівник -  Ляхова Л.В.

2. Басова А. С., Лисичанський педагогічний коледж. «Чемпіон чемпіонів – Іван Великий». Керівник - Крошка С.А.

3. Бєрішвілі  Д. О., Кремінський медичний коледж. «Україна в культурному повітрі Європи». Кошелева О.Б.

4. Іваннікова О. О., Лисичанський педагогічний коледж. «Українські жінки-арбітри на Європейській арені».  Керівник – Крошка С.А.

5. Лунгор А.Р., Лисичанський промислово-технологічний коледж. «ПрАТ «Рубіжанський картонно-тарний комбінат» - підприємство Європейського стандарту».  Керівник – Горбоконь Ю.В.

6. Московий К.В., Лисичанський промислово-технологічний коледж. «Аналіз чинників зовнішнього та внутрішнього середовища для обґрунтування доцільності виробництва енергозберігаючого скла на ТОВ «Лисичанський склозавод».  Керівник - Петренко Т.М.

7. Тодосова Д.С., Кремінський медичний коледж. «Василь Сліпак – український соліст зі світовим іменем». Керівник -  Кошелева О.Б.

8. Шаталін В.В., Рубіжанський політехнічний коледж. «Таємниці українських казок: 10 невідомих казок».  Керівник - Бєлякова Я.В.

Переможці  напряму «Пишаємося, що українське»:

Бєрішвілі  Д.О., Кремінський медичний коледж – І місце;

Шаталін В.В., Рубіжанський політехнічний коледж – ІІ місце;

Іваннікова О.О., Лисичанський педагогічний коледж – ІІІ місце.

    «Інтеграція України до Європейського союзу». Склад журі: Павлов С.В., к.г.н., доцент кафедри філософських і гуманітарних дисциплін, ІХТ СНУ імені Володимира Даля; Посохова А.В., журналіст газети «Руно».

            Учасники:

1. Астапенко Д.М., Лисичанський промислово-технологічний коледж. «Економічна ефективність аутсорсингу ремонтної діяльності на промислових підприємствах». Керівник - Петренко Т.М.

2.  Демченко Т.О., Сєвєродонецький хіміко-механічний технікум. «Україна – Європейська держава». Керівник – Новікова А.М., Шокало Г.О.

3. Кальна А.Р., Лисичанський державний гірничо-індустріальний коледж. «Менталітет українців по відношенню до європейців». Керівник - Гудкова І.В.

4. Кравчук С.О.,  Лисичанський державний гірничо-індустріальний коледж. «Развитие предпринимательства, рыночной экономики – путь Украины в Европейский Союз»

Керівник - Гудкова І.В.

5. Лещенко Б.Я., Лисичанський промислово-технологічний коледж. «Євроінтеграція – цивілізаційний вибір України». Керівник – Сергієнко І.В.

6. Паніна Н.І., Рубіжанський політехнічний коледж. «Перспективи розвитку англійської мови в Україні як міжнародної». Керівник – Буряк Н.В.

7. Поляков І.А., Лисичанський промислово-технологічний коледж. «Обґрунтування економічної доцільності впровадження аутсорсингу допоміжних бізнес-процесів на підприємстві». Керівник – Петренко Т.М.

8. Хімичева Е.І., Рубіжанський політехнічний коледж. «Вивчаємо шедеври європейської цивілізації в літературі та мистецтві». Керівник - Вітовська І.А.

9. Череповський О.В., Рубіжанський політехнічний коледж. «Вплив англіцизмів на сучасну українську мову та культуру». Керівник - Куліш М.М.

10. Шумакова К.Д., Рубіжанський політехнічний коледж. «Современное поколение и слабоумие». Керівник - Мещеряков І.Ю.

            Переможці напряму «Інтеграція України до Європейського союзу»:

Хімичева Е.І., Рубіжанський політехнічний коледж – І місце;

Шумакова К.Д., Рубіжанський політехнічний коледж – ІІ місце;

Кальна А.Р., Лисичанський державний гірничо-індустріальний коледж – ІІІ місце.

    «Екологічні проблеми Луганщини та України». Робота у секції проходила за двома напрямами: «Проблеми сучасної екології», «Шляхи поліпшення екологічного стану навколишнього середовища».

     «Проблеми сучасної екології». Склад журі: Попов Є.В., д.х.н., професор, завідувач кафедри екології ІХТ СНУ імені Володимира Даля; Шапкін В.П., к. х. н., доцент кафедри хімічних та фармацевтичних технологій ІХТ СНУ імені Володимира Даля.

            Учасники:

1. Батура К.В., Лисичанський державний гірничо-індустріальний коледж. «Пластик – путь к экологической катастрофе». Керівник – Гудкова І.В.

2. Березан А.К., Рубіжанський політехнічний коледж. «Крик о помощи. Останови вырубку леса». Керівник – Демченко Н.Л.

3. Гупал В.І., Лисичанський промислово-технологічний коледж. «Екологічні проблеми водних ресурсів Луганської області». Керівник – Сергієнко І.В.

4. Гімаєв А.Р., Рубіжанський політехнічний коледж. «Сім екологічних проблем України». Керівник – Ласовська К.В.

5. Козидуб М.П., Сєвєродонецький хіміко-механічний технікум. «Стан навколишнього середовища України». Керівник -  Вартанова О.В.

6. Курілова К.І., Лисичанський промислово-технологічний коледж. «Екологічні проблеми України та закриття шахт Луганщини». Керівник – Шевченко Л.Г.

7. Соловйов К.В., Первомайський індустріально-педагогічний коледж. «Екологічні проблеми Луганщини». Керівник – Тішкова Т.Х.

8. Якуба Н.Р., Старобільський коледж Луганського національного аграрного університету. «Могучий ліс». Керівник - Шпота Н.О.

            Переможці напряму «Проблеми сучасної екології»:

Якуба Н.Р., Старобільський коледж Луганського національного аграрного університету – І місце;

Соловйов К.В., Первомайський індустріально-педагогічний коледж – ІІ місце;

Березан А.К., Рубіжанський політехнічний коледж – ІІІ місце.

    «Шляхи поліпшення екологічного стану навколишнього середовища». До складу журі входили: Назаренко О.С., к. х. н., доцент кафедри екології  ІХТ СНУ імені Володимира Даля; Куцька Н.Б., старший викладач кафедри екології ІХТ СНУ імені Володимира Даля..

            Учасники:

1. Васильєва А.В., Лисичанський промислово-технологічний коледж. «Проблеми утилізації сміття в Україні». Керівник – Шевченко Л.Г.

2. Всеволодський Б.А., Лисичанський державний гірничо-індустріальний коледж. «Современные методы утилизации отходов». Керівник – Резник С.А.

3. Дашевський Я.П., Рубіжанський політехнічний коледж. «Дослідження забруднення довкілля радіонуклідами на Луганщині». Керівник – Коняхіна Т.Л.

4. Дибтан Д.Ю., Лисичанський державний гірничо-індустріальний коледж. «Влияние газообразных выбросов промышленности на растительные организмы». Керівник – Резник С.А.

5. Зубович О.П., Костюченко Д.О., Лисичанський медичний коледж. «Вплив очищеної різними методами питної води на біологічний організм». Керівник – Єрофєєва К.В.

6. Німенко О.О., Лисичанський педагогічний коледж. «Екологічне середовище в містах України та основні шляхи його поліпшення». Корівник – Сергієнко Н.В.

7. Пономаренко В.В., Рубіжанський політехнічний коледж.  «Пластикові пакети – недооцінена проблема сьогодення». Керівник – Мамона Т.П.

8. Усачов І.Ю., Рубіжанський політехнічний коледж. «Біологічна зброя». Керівник – Прийма В.В.

Переможці секції «Шляхи поліпшення екологічного стану навколишнього середовища»: 

Пономаренко В. В., Рубіжанський політехнічний коледж – І місце;

Зубович О.П., Костюченко Д.О., Лисичанський медичний коледж – ІІ місце;

Васильєва А.В., Лисичанський промислово-технологічний коледж – ІІІ місце;

Всеволодський Б.А., Лисичанський державний гірничо-індустріальний коледж – ІІІ місце.

     Адміністрація коледжу та організаційний комітет висловлює подяку студентам та викладачам Кадіївського педагогічного коледжу Луганського національного університету імені Тараса Шевченка, Кремінського медичного коледжу, Лисичанського державного гірничо-індустріального коледжу, Лисичанського промислово-технологічного коледжу, Лисичанського медичного коледжу, Лисичанського педагогічного коледжу Луганського національного університету імені Тараса Шевченка, Первомайського індустріально-педагогічного коледжу, Сєвєродонецького хіміко-механічного технікуму Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля, Старобільського коледжу Луганського національного аграрного університету.

 

Переглядів: 191 | Додав: Admin