Головна » 2018 » Квітень » 16 » Обласне методичне об'єднання заступників директорів з навчальної роботи та методистів ВНЗ І-ІІ р.а. Луганської області
10:44
Обласне методичне об'єднання заступників директорів з навчальної роботи та методистів ВНЗ І-ІІ р.а. Луганської області

     Відповідно до плану роботи обласних методичних об’єднань, обласного методичного об'єднання заступників директорів з навчальної роботи та методистів ВНЗ І-ІІ р.а. Луганської області 11 квітня 2018 року на базі ВП «Рубіжанський політехнічний коледж  імені О.Є.Порай-Кошиці Луганського національного університету  імені Тараса Шевченка» відбулося засідання обласного методичного об'єднання заступників директорів з навчальної роботи та методистів ВНЗ І-ІІ р.а. Луганської області. У форматі «круглого столу» було обговорено актуальні питання ліцензування та акредитації закладів освіти. Учасники ділилися досвідом проходження акредитації, обговорювали нагальні питання, пов’язані із реформою системи освіти в Україні.

     Другим у порядку денному було розгляд та погодження питань, які необхідно розглянути на засіданнях методичного об'єднання у наступному навчальному році.

 

Переглядів: 198 | Додав: Admin