Головна » 2021 » Листопад » 17 » Онлайн – засідання студентського самоврядування до Міжнародного дня студента
09:16
Онлайн – засідання студентського самоврядування до Міжнародного дня студента

     Напередодні Міжнародного дня студента Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти» провела онлайн – засідання студентського самоврядування «Формування позитивного бренду та іміджу закладу фахової передвищої освіти: діалог студентського самоврядування і стейкхолдерів». Від нашого навчального закладу на засідання були запрошені заступник директора з виховної роботи Вітовська Ірина Авазівна і голова ради студентського самоврядування Лазурко Олександр

     Завідувач кабінету соціально-гуманітарної освіти Науково-методичного центру ВФПО Лепеха Ірина і методист Ольховик Тетяна познайомили присутніх з планом роботи методичного центру на 2021-2022 н.р. і пояснили, яку допомогу можна отримати від спеціалістів центру  у сфері соціально-гуманітарної роботи. Дуже корисним був блок доповідей представників різних навчальних закладів щодо реалізації завдань соціально-гуманітарної роботи у повсякденному житті навчального закладу.

     Шановне студентство! Від щирого серця вітаємо Вас з Міжнародним днем студента! Бажаємо творчої наснаги, позитиву у всіх справах, бадьорого настрою в кожному дні, здійснення добрих мрій! Станьте у цьому світі і житті активними творцями щасливого  сьогодення і майбутнього для своїх близьких, Батьківщини і всього людства!

 

Переглядів: 37 | Додав: Admin