Головна » 2020 » Січень » 30 » «Пам’ятай про Крути!»
09:59
«Пам’ятай про Крути!»

    29  січня в міському музеї відбувся загальноміський захід «Пам’ятай про Крути!», присвячений вшануванню історичних подій бою під Крутами  29 січня 1918 року.

   Захід проходив на фоні музейної експозиції відповідного історичного  періоду, імпровізована «сцена» додатково була оформлена інформативними стендами. Гостей було ознайомлено з  історичною довідкою про політичну обстановку в Україні, зокрема в Києві наприкінці 1917-початку 1918 рр., а студенти Безсонов В., Резник Д, Стеценко Є., Федоряченко В., Копица А. групи МД19, БСД19 Рубіжанського політехнічного коледжу ім.. О.Є. Порай-Кошиці зачитували спогади учасників і очевидців подій бою під Крутами. Ці музейні читання, передача інформації про події з «перших вуст», дозволили відтворити і в подальшому зберегти історичну пам'ять  про  трагічні події напередодні та під час бою Крутами, а також про його наслідки,  посилити інтерес до минулого українського народу, до вивчення джерел. Присутнім також було продемонстровано уривок з фільму «Україна: забута історія. Крути: молода кров» (проект телеканалу «Мега», 2013 р.), а почесні гості заходу, ветерани-учасники АТО (ООС) А.Л. Трощий та В.В. Щербак, в заключній частині заходу побажали присутнім більш глибоко вивчати історію свого народу, своєї держави, проводити історичні паралелі і робити висновки, бути справжніми громадянами, а, головне, жити в мирній і сильній Україні. 

    На заході були присутні студенти груп РАД19, МД19, БСД19, ТД19, БД19 та викладачі Ліннік Л.О., Васильєва О.М. Рубіжанського політехнічного коледжу ім.. О.Є. Порай-Кошиці.

По матеріалам міського музею.

 

Переглядів: 88 | Додав: Admin