Головна » 2018 » Лютий » 1 » Пам’яті Василя Стуса
17:48
Пам’яті Василя Стуса

    6 січня 2018 року виповнилося б 80 років Василю Стусу - людині, що стала символом Українського Опору другої половини ХХ століття, ключовою постаттю духовного життя доби, поету і прозаїку, правозахиснику і борцю. Роль, яку відігравала постать Василя Стуса у розвитку української літератури, у відновленні української державності та національної ідеї, важко переоцінити. Це була людина найбільших чеснот, життєвим гаслом якої було: «Караюсь, мучусь, але не каюсь!».

     З нагоди дня народження поета в Рубіжанському політехнічному коледжі відбувся урок-реквієм «Життя, покладене на вівтар України». Викладачі Бєлякова Я.В. та Ляхова Л.В. разом зі студентами груп КД17, ЕПД17, БД17 підготували захід, де згадали про складну долю поета-дисидента, де лунала його змістовна, наповнена духом свободи, лірика, де студенти більше дізналися про цю непересічну, неземну людину. Закінчився захід прослуховуванням композиції «Прощай, Україно!» на вірші Василя Стуса та переглядом документального фільму «День Незалежності. Василь Стус».

     З літературного заняття кожен виніс собі щось нове і цікаве, зміг глибше збагнути творчість поета-шістдесятника, відчути його складний світ і замислитися над сенсом людського життя.

 

Переглядів: 319 | Додав: Admin