Головна » 2018 » Травень » 8 » Патріотичний захід до Великої Перемоги
11:20
Патріотичний захід до Великої Перемоги

     До Дня пам‘яті і примирення та 73-ій річниці Перемоги у Другій світовій війні в коледжі був проведений патріотичний захід, який підготували студенти-активісти Недбайло Софія, Паніна Наталя, Галащенко Наталя, Гарбарчук Ангеліна, Костицин Павло, Крамаренко Олександра, Шаталін Владислав, Солошенко Ангеліна, Соболь Дар‘я, Шевелєв Олексій, Калюжна Юлія, Моргун Данило, Пасічник Данило. Мовою віршів, пісень, музики молоді нащадки Великої Перемоги виразили свою пошану, вдячність воїнам, які захистили світ від навалу фашистської орди ціною свого життя.

     Директор Горелік Володимир Олександрович привітав студентський, педагогічний та трудовий колектив коледжу з Днем пам‘яті та примирення, побажав всім миру під сонцем, щасливого життя у своїй рідній країні, закликав берегти у серці пам‘ять про тих, хто воював за свій народ, хто не повернувся з полів битв, виконуючи свій святий борг, захищаючи Батьківщину. Безсмертний подвиг воїнів-визволителів назавжди залишиться у нашій пам‘яті.

    На святі були присутні гості – учасники АТО, військовослужбовці Рубіжансько-Кременського об‘єднанного міського військового комісаріату: старший солдат, стрілець другого відділення взводу охорони Мартиненко Дмитро Юрійович і молодший сержант, командир третього відділення взводу охорони Рижко Дмитро Едуардович, які привітали всіх зі святом.

     Рада студентського самоврядування коледжу разом з директором Гореліком В.О. і почесними гостями Мартиненко Д.Ю. та Рижко Д.Е. поклали квіти до пам‘ятника воїнам-визволителям м.Рубіжного, вшанували пам‘ять загиблих героїв.

 

Переглядів: 238 | Додав: Admin