Головна » 2020 » Січень » 27 » Перший кваліфікаційний екзамен
13:10
Перший кваліфікаційний екзамен

     21 - 23 січня 2020 року студенти групи ТХД17 (спеціальність - Харчові технології) складали Кваліфікаційний екзамен  на отримання  робітничої кваліфікації - кухар 3 розряду. Екзамен  проводився в два етапи:

            практична частина – кваліфікаційна пробна робота;

            теоретична частина – письмова кваліфікаційна робота.

     Кухар - одна з небагатьох професій, яка буде затребувана завжди, при будь-яких обставинах, не зважаючи на кризи та інші негаразди.    Гарний кухар сьогодні - це творець, справжній ювелір, що створює кулінарні перлини..

     Майбутні технологи харчування показали гарні знання в організації робочого місця, дотриманні санітарії та гігієни, техніки безпеки, технології приготуванні їжі.
     Кваліфікаційна комісія у складі: шеф-кухаря Комунального закладу «Рубіжанська обласна спеціальна школа «КРИШТАЛИК» Кільмухаметової  М.О., заступника директора з НВР Ковнір Л.І. , викладача спецдисциплін з харчових технологій Погорєлової Л.М.  відмітила достатній рівень підготовки студентів, а особливо відмінні знання та набуті вміння і навички Бухтиярової Олени, Калюжної Юлії, Палагути Дарії, Романенко Юлії, Стефанішиної Єлизавети, Мешка Кирила.

   Бажаємо студентам підвищувати свої теоретичні знання та практичні навички.

 

Переглядів: 114 | Додав: Admin