Головна » 2018 » Листопад » 19 » Посвята у студенти
08:00
Посвята у студенти

     День студента – одне з найвеселіших і улюблених свят молоді.

    До Міжнародного дня студента в коледжі пройшов традиційний фестиваль для першокурсників «Посвята у студенти». Всі групи готувалися до свята старанно й піднесено: випустили газети «Знайомтеся – це ми!», у яких розповіли про свої колективи і своє бачення майбутньої професії, а також підготували веселі музично – театральні виступи на головній сцені коледжу, яка вже дев‘яносто один рік зустрічає першокурсників. Кожна група мовою музики, танків, акторського мистецтва розповідала про своє відношення до нового почесного статусу студента, про своїх друзів,  викладачів і кураторів, про веселе й щасливе життя у коледжі.

   Зі словами привітання з Днем студента до молоді звернулась виконуючий обов‘язки директора, голова профспілки коледжу Ковнір Л.І., яка від щирого серця побажала першокурсникам корисного, насиченого, активного життя в коледжі, який відкриває для них шлях у майбутню професію – у майбутнє щасливе життя.

   Коледж прийняв у свої обійми всіх першокурсників, для яких він вже став рідним будинком, де всі живуть однією дружною сім‘єю.

   День студента став для наших молодших студентів  незабутнім святом, до якого кожний з них доклав свої зусилля, таланти, свою небайдужість, відчувши новий неперевершений смак свого нового життя.   

   

 

Переглядів: 210 | Додав: Admin