Головна » 2019 » Грудень » 13 » Права свої знай – та про правила й обов’язки свої не забувай.
12:30
Права свої знай – та про правила й обов’язки свої не забувай.

    Традиційно у грудні в Україні   проводиться Всеукраїнський тиждень права.

    Завдання тижня — сприяти формуванню правової культури та правової свідомості у суспільстві, підвищувати рівень знань студентів, щодо гарантованих Конституцією та законами України їхніх прав у різних сферах життя,  розширити знання студентів про їхні особисті права, підвести їх до розуміння того, що свої права не лише треба знати, але й сумлінно виконувати свої обов’язки, використовувати свої правові знання.

   «Права свої знай – та про правила й обов’язки не забувай»-під такою назвою пройшов тиждень права в бібліотеці коледжу та виховна година з групами РАД 19 ( класний керівник Лінник Л.О.),  МД 17 ( класний керівник Коня хіна Т.Л.)  Проведена  вікторини з права – ціль якої попередити правопорушення та нещасні випадки, підказати шляхи  правильної поведінки в різних життєвих ситуаціях.

   Запитання вікторини складалися з конкретних прикладів, надзвичайних подій, різних видів правопорушень та мір  відповідальності, норм суспільного життя .

   Завідувач бібліотеки  ознайомила присутніх з літературою книжкової виставки «Є права у кожного із нас».На поставлені запитання студенти відповідали охоче, кожен виразив свою думку, своє знання законів.

   Запрошений  на виховну годину  Голоденко Володимир Миколайович, ветеран органів МВС,  фахівець в галузі правознавства оцінював правильність відповіді і коментував її мовою закону.

 

Переглядів: 185 | Додав: Admin