Головна » 2019 » Січень » 21 » Презентація спеціальностей економічних дисциплін
07:53
Презентація спеціальностей економічних дисциплін

   19 січня викладачі ЦК економічних дисциплін Святошенко О.О. - голова ЦК, викладач товарознавчих дисциплін,  Сєбко Г.В., Барабонова О.В., Арістова О.М. - викладачі економічних дисциплін і викладач дисциплін бухгалтерського обліку Васильєва О.М. провели презентацію спеціальностей «Економіка», «Облік і аудит», «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» для відвідувачів підготовчих курсів коледжу.

     Викладачам вдалось зацікавити слухачів розважально-пізнавальними презентаціями і відео, які розповідали про родзинки професій економіста, бухгалтера і товарознавця-комерсанта; конкурсами та іграми на виявлення навичок і здібностей до спеціальностей економічного профілю напрямку «Управління та адміністрування».

    Слухачі курсів у абстрактно-ігровій формі із задоволенням рахували гроші, видавали заробітну плату, відгадували загадки з економічним змістом, готували товар до продажу. Переможці конкурсів отримали не тільки задоволення від участі, але і солодкі призи за активність і кмітливість.

    Шановні випускники 9-х класів, ми чекаємо на вас, щоб навчити підготувати професіоналів своєї справи зі спеціальностей «Економіка», «Облік і аудит», «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»!!!!!

 

Переглядів: 132 | Додав: Admin