Головна » 2018 » Квітень » 2 » Презентація спеціальностей «Економіка», «Облік і аудит», «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»
06:53
Презентація спеціальностей «Економіка», «Облік і аудит», «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»

     24 березня викладачі ЦК економічних дисциплін Святошенко О.О., голова ЦК, викладач товарознавчих дисциплін, Сєбко Г.В., викладач економічних дисциплін і Барабонова О.В., викладач дисциплін бухобліку, провели презентацію спеціальностей «Економіка», «Облік і аудит», «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» для відвідувачів підготовчих курсів коледжу. За невеликий час, відведений для презентацій, викладачам вдалось зацікавити слухачів розважально-пізнавальними відео та мультфільмами, слайдовими презентаціями, які розповідали про родзинки професій економіста, бухгалтера і товарознавця-комерсанта; конкурсами на виявлення навичок і здібностей до спеціальностей економічного профілю.

      Слухачі курсів із задоволенням рахували гроші, видавали заробітну плату, відгадували загадки з економічним змістом. Переможці конкурсів отримали не тільки задоволення від участі, але і солодкі призи за активність і кмітливість.

Шановні випускники 9-х класів, ми чекаємо на вас, щоб навчити і передати вам всі знання, вміння і навички зі спеціальностей «Економіка», «Облік і аудит», «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»!!!!!

Ви – наше економічне майбутнє України!!!!!

Переглядів: 254 | Додав: Admin