Головна » 2019 » Грудень » 26 » Презентація спеціальності 181 Харчові технології
11:08
Презентація спеціальності 181 Харчові технології

     Кожен з нас хоча б раз у житті замислювався над тим, ким хоче стати у майбутньому.Знайти своє покликання значить виявити себе у праці, яка найкраще відповідала інтересам, способу життя.
    Технік-технолог з технології харчування – висококласний фахівець індустрії гостинності. Технолог знає все про наукові основи правильного харчування, про закони і правила кулінарного мистецтва, про гостинність і культуру обслуговування. З простих інгредієнтів може створити прекрасну смакову і естетичну композицію, здатну подарувати задоволення найвимогливішому гурману. Свої знання, здібності і таланти він зможе втілити в життя, працюючи шеф-кухарем кафе або ресторану, начальником виробничого цеху, керівником підприємства, адміністратором зали та інше.
   21 грудня 2019року в коледжу відбувся виховний захід під назвою «Знайомтесь – технолог харчування» для учнів підготовчих курсів з метою більш детального знайомства з професією «технолог харчування».
    Викладачі Погорєлова Л.М. та Лавриненко А.Є. розповіли про перспективи набуття спеціальності технолога харчування та можливість працевлаштування за фахом на провідних підприємствах міста та регіону.

    Далі для учнів був проведений конкурс в якому вони приймали активну участь: розгадували загадки, відповідали на цікаві питання, демонстрували свої вміння в кулінарній майстерності. Всі учасники отримали солодощі, а ще, сподіваємося, багато цікавої та корисної інформації, що може вплинути на вибір майбутньої професії.

 

Переглядів: 127 | Додав: Admin