Головна » 2017 » Січень » 4 » Про стипендії з 1 січня 2017 року
10:28
Про стипендії з 1 січня 2017 року

    Кабінет Міністрів України з подальшим доопрацюванням прийняв Постанови, якими визначається порядок виплати академічних та соціальних стипендій, та їх розмір у 2017 році. Документи були проголосовані 28 грудня 2016 року на засіданні Уряду.

    Розмір мінімальної ординарної (звичайної) академічної стипендії:

  • для студентів вищих навчальних закладів I—II рівня акредитації, які навчаються за освітньо-кваліфікаційним рівнем “молодший спеціаліст”, крім тих, що навчаються за спеціальностями (спеціалізаціями), для яких встановлюються академічні стипендії у підвищеному розмірі, — 830 гривень на місяць;
  • для студентів вищих навчальних закладів I—II рівня акредитації, які навчаються за освітньо-кваліфікаційним рівнем “молодший спеціаліст” за спеціальностями (спеціалізаціями), для яких встановлюються академічні стипендії у підвищеному розмірі, — 1056 гривень на місяць (133 Галузеве машинобудування (Обслуговування та ремонт обладнання підприємств хімічної і нафтогазопереробної промисловості), 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка (Монтаж та експлуатація електроустаткування підприємств і цивільних споруд)).

     Розмір соціальної стипендії для студентів вищих навчальних закладів з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також студентів, які в період навчання у віці від 18 до 23 років залишилися без батьків — 2000 гривень на місяць.

     Розмір соціальної стипендії для осіб, які мають право на призначення соціальних стипендій на підставі нормативно-правових актів, якими встановлені державні пільги і гарантії для окремих категорій громадян (крім тих, що зазначені у пункті 2 цих розмірів): для студентів вищих навчальних закладів I—II рівня акредитації, які навчаються за освітньо-кваліфікаційним рівнем “молодший спеціаліст”, — 750 гривень на місяць.

ПОСТАНОВА Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 р. № 1045 «Деякі питання виплати соціальних стипендій студентам (курсантам) вищих навчальних закладів»

ПОСТАНОВА Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 р. № 1047 «Про розміри стипендій у державних та комунальних навчальних закладах, наукових установах»

ПОСТАНОВА Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 р. № 1050 «Деякі питання стипендіального забезпечення»

Переглядів: 1378 | Додав: Admin