Головна » 2017 » Квітень » 24 » Проект з географії «Видатні пам’ятки світової архітектури»
17:43
Проект з географії «Видатні пам’ятки світової архітектури»

     Протягом семестру студенти першокурсники працювали над проектом з географії «Видатні пам’ятки світової архітектури»,  втіленням образів архітектурних пам’яток світу. Вони обирали модель з паперу, яку повинні були виготовити в техніці паперової пластики. Ця техніка є досить складною, потребує значної зосередженості, уваги, терпіння та акуратності.  
     Хлопці та дівчата об’єднались в творчі групи, які збирали історичну інформацію та цікаві факти про створення символів історії та культури країн світу, розробляли презентації та підбирали відеоматеріали.
     Завершальним етапом цього проекту стало проведення студентської конференції, що відбулась у коледжі 24 квітня. Автори провели презентацію та захист своїх робіт. На розсуд компетентного журі було запропоновано вісім проектів. Захист проектів відбувся дуже жваво та цікаво, всі виступи були підготовлені на високому рівні. Нагородження переможців пройшло в двох номінаціях: «Кращій захист роботи», «Краще виконання паперового моделювання».

     Найбільш вдало були представлені  проекти:  

  • «Замок Нагоя. Японія» - Скляров Денис, Волков Олексій група МД16 – 1 місце
  • «Тріумфальна арка» - Музиченко Данил, Григор’єв Влад група ЕД16 – 2 місце
  • «Оперний театр. Сідней» - Приз Роман, Бахмет Станіслав група МД16 – 3 місце

     Найліпше виконання моделей було відмічено в роботах:

  • «Велика Китайська стіна» - Кобзарь Максим, Сліпець Роман група РАД16 – 1 місце
  • «Ейфелева вежа» - Сосницький Влад, Мілаш Влад група ЕД16 – 2 місце
  • «Пізанська вежа» - Березан Яна та Шулак Артем група КД16 – 3 місце

  Також було відмічено виконання робіт  «Колізей» - Северін Денис, Книшов Станіслав група МД16 та «Арка поцілунків» - Моргун Даніл група КД16.

     Усі учасники проекту нагороджено солодощами, а переможці отримали грамоти. Бажаємо першокурсникам творчого натхнення, наполегливості та подальших успіхів в навчанні.

Викладач географії Болотіна О.В.

 

Переглядів: 196 | Додав: Admin