Головна » 2018 » Липень » 9 » Прощальний вальс випускників Рубіжанського політехнічного коледжу
19:26
Прощальний вальс випускників Рубіжанського політехнічного коледжу

     27 червня 2018 року в Рубіжанському політехнічному коледжі відбулися урочистості з нагоди завершення навчання студентами набору 2014-2015 років. Це кульмінаційне свято у житті студентів отримало назву «Прощальний вальс випускників».

     Випускний вечір – це підсумок натхненної праці викладачів, сумлінного старання студентів, уболівання за своїх дітей батьків, незгасного ентузіазму адміністрації коледжу на чолі з директором.

     На адресу дітей, які так швидко стали дорослими, прозвучали теплі слова директора коледжу Гореліка Володимира Олександровича і гостя свята ієромонаха Святогеоргієвського храму Анастасія. З напутніми словами, що неодмінно знадобляться на шляху у доросле життя, звернулися від імені усіх батьків випускників Білоіваненко В.А. й Білоіваненко О.А. Атмосфера свята була піднесеною і зворушливою. В очах присутніх сяяли іскри радості від розуміння урочистості миті і та сльози смутку від розставання.

     Від імені всіх випускників 2018 року з словами подяки до своїх викладачів-наставників звернулися відмінники навчання, активні учасники загальноколеджанського життя Мірошніченко Любов і Ліннік Олександр, які за особливі заслуги удостоєні честі бути занесеними до Книги пошани коледжу. Крім теплих слів вдячності студенти подарували всьому педагогічному колективу прощальний вальс, який є квінтесенцією всіх позитивних енергій, що протягом всього періоду навчання були вкладені в душі «дорослих дітей» педагогічним колективом коледжу. А флешмоб «До зірок» у виконанні випускників був наповнений особливого змісту: молоді серця готові вступити у дорослий світ з чистими почуттями і високими мріями, що донесуть їх до самих зірок.

     На випускному вечорі вшановували випускників, які прожили життя в коледжі недарма, залишивши яскравий слід в історії навчального закладу. Це Заяць Артем, Ліннік Олександр, Петровський Володимир, Левицький Сергій, Білоусов Сергій, Білоіваненко Андрій, Агафонов Денис, Журавльова Анастасія, Ковалевська Ксенія, Левченко Ірина, Просветкіна Тетяна, Мірошніченко Любов, Попов Дмитро, Соколов Владислав, Ковтун Артем, Литвинов Владислав, Григор‘єва Дар‘я, Бахмет Ангеліна, Хлякін Андрій, Забийворота Карина, Онищук Вікторія, Задирака Вікторія, Огарінова Кристина, Бут Аліна, Лазнік Лідія, Гринько Ольга, Власенко Дмитро, Маслова Ірина, Либа Віталій.

     Церемонія вручення дипломів – найпіднесеніша та найочикуваніша мить у коледжанському житті студентів. Це висота, до якої йшли скрізь роки навчання 204 випускника Рубіжанського політехнічного коледжу. З них 11 випускників стали володарями особливого диплому – диплому з відзнакою: Ковалевська Ксенія, Журавльова Анастасія, Мірошніченко Любов, Либа Віталій, Забийворота Карина, Ліннік Олександр, Жуков Артем, Ковальова Ганна, Григор‘єва Дар‘я, Шевченко Віталій, Маслова Ірина. Це гордість і слава педагогічного колективу, який протягом 90 років готує висококваліфікованих фахівців для різних галузей промисловості держави.

     Щиро вітаємо випускників з успішним завершенням навчання в рідному коледжі! Особистого щастя, творчих успіхів, натхнення, професійного росту! Нехай завжди для вас небо буде високим, а дорога широкою та світлою! Нехай наполеглива праця і вдача донесуть вас на чистих крилах до зірок!

 

Переглядів: 409 | Додав: Admin