Головна » 2019 » Грудень » 4 » Проведена презентація спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»
09:54
Проведена презентація спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка»

   30 листопада викладачами циклової комісії спеціальних електротехнічних дисциплін для слухачів підготовчих курсів Рубіжанського політехнічного коледжу, була проведена  презентація спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка». Викладачі розповіли учням шкіл про професію електрика. Такий спеціаліст працює в області електроенергетики, має спеціальну освіту і займається монтажем, ремонтом і експлуатацією всіх видів електроустаткування. Професія затребувана в нашій країні. У кожній компанії, на підприємстві ніяк не обійтися без електроприладів і електрики, тому там завжди є посада електрика. Сьогодні на ринку праці існує велика потреба в таких спеціалістах, а отримати необхідні знання та навички можно в Рубіжанському політехнічному коледжі.

   Далі  для дітей було проведено конкурс «Кмітливі і веселі електрики». Участь в якому прийняли вісім  команд. Конкурс складався з 6 турів.Назва першого туру «Візитна картка».Капітани команд представили назву, девіз у віршовій формі і характеристику кожного учасника. Другий тур «Тест на здібність до класифікації», потрібно було дивитися на слова і вибирати ті, що вибиваються із загального ряду.

   Третій тур «На роздуми секунда», де команди повинні були розв^язати головоломки і проявити свою кмітливість. Четвертий тур «Знайди помилку в схемі», в якому учасники повинні були визначити чому електрична схема не працює. Наступний п’ятий тур «Збири пазл», тут постало завдання перед учасникам, хто швидше збире пазл електричного побутового приладу. Шостий тур – практичне завдання. Один з учасників команди повинен зібрати найпростішу електричну схему. Правильність зібраної схеми перевірялась наступним чином, якщо електрична лампочка засвітиться - завдання виконано. До речі було приємне враження, всі команди цей конкурс виконали. Після кожного конкурсу звучало бонусне питання, для команди яка лідирувала. Конкурс був веселим, цікавим. В ньому брали участь також викладачі , вони активно підтримували команди. Конкурс завершився гарним настроєм усіх присутніх, перемогла дружба. Кожна з команд отримала призи за участь.

 

Переглядів: 109 | Додав: Admin