Головна » 2020 » Вересень » 25 » Рада студентського самоврядування гуртожитку
20:42
Рада студентського самоврядування гуртожитку

    У гуртожитку РПК відбулися вибори в  раду студентського самоврядування, яка є громадським об‘єднанням нашої молоді.

     Основним  завданням Студентської Ради  є залучання  мешканців гуртожитку до проведення заходів, спрямованих на покращення житлових та санітарно-побутових умов, перепускного та санітарного режимів, проведення виховної, культурно-масової, спортивної роботи, організації відпочинку, пропаганди здорового способу життя.

     Метою діяльності Студентської Ради є створення умов для самореалізації особистості студентів і формування у них організаторських навичок, лідерських якостей, відповідальності за результати своєї праці, а також забезпечення виховання духовності та культури студентів, зростання у студентської молоді соціальної активності.

Вітаємо новообраних:

  • голову ради студентського самоврядування – Береста Ростислава,
  • старост поверхів – Свирідову Діану та Попова Микиту,
  • членів студентської ради - Чорнобай Валерію, Шейка Олександра, Колеснік Олександру, Купцову Дар’ю, Нелєпу Олексія, Крекіна Віталія, Крутька Олександра.

     Сподіваємося, що новообраний студентський актив стане ініціатором та організатором різноманітних культурно-масових, спортивних, просвітницьких та наукових заходів, буде об’єднувати  навколо себе активну молодь гуртожитку, відкриваючи нові можливості для саморозвитку та самовдосконалення цілеспрямованих студентів.

 

Переглядів: 103 | Додав: Admin