Головна » 2019 » Квітень » 8 » Результати проведення тижня циклової комісії економічних дисциплін 2018-2019 н.р.
06:48
Результати проведення тижня циклової комісії економічних дисциплін 2018-2019 н.р.

     З 1 по 5 квітня 2019 року викладачі циклової комісії економічних дисциплін проводили традиційний тиждень для студентів спеціальностей економічного напрямку «Економіка», «Облік і оподаткування», «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»

     1 квітня відбулась науково-практична конференція на тему «Актуальні проблеми економіки, товарознавства і бізнесу». В конференції прийняли участь із власними науковими розробками студенти 2 і 3 курсу, що є учасниками гуртків «Економічний потенціал» і «Меркурій»:

     Завада Поліна (група ТД16) ознайомила з науковою роботою на тему «Товарознавча характеристика томатної пасти, що реалізується у роздрібній торговельній мережі м. Рубіжне», яку здійснювала під керівництвом викладача Святошенко О.О.

   Сухорутченко Анна (група БД16) представила своє дослідження на тему «Фінансові проблеми малого бізнесу України», проведені під керівництвом викладача Васильєвої О. М..

     Сибіна Вікторія (група ЕПД17) ознайомила з науковою роботою на тему «Сучасні проблеми управління витратами на підприємствах видавничо-поліграфічної галузі. Оптимізація роботи поліграфічного виробництва на прикладі ТОВ «Рубіжанська міська друкарня», яку вона досліджувала під керівництвом викладача Барабонової О.В.

    Шестопалов Владислав (група ЕПД16) виступив з доповіддю на тему «Аналіз ефективності енергетичної політики підприємства, скорочення витрат енергії від застосування пасивного охолодження на підприємстві ТОВ «АГК Україна», яку він здійснював під керівництвом Арістової О.М.

     Всі доповіді мали науковий характер, виступи супроводжувались комп’ютерними презентаціями. Між учасниками, глядачами і викладачами після кожного виступу виникала конструктивна дискусія. Всі учасники конференції були нагороджені дипломами за участь і цінними подарунками.

     2 квітня до «Днів науки» викладачами циклової комісії був організований семінар-круглий стіл на тему «Розвиток креативної економіки в Україні». Доповідь підготувала Арістова О.М., дискусія була активна і конструктивна.

    Також 2 квітня була проведена профільна олімпіада спеціальності «Економіка» викладачем спецдисциплін Сєбко Г.В., в якій прийняли участь студенти групи ЕПД 16. Перше місце зайняла Міршина А., друге Казаков Р. і третє – Євдокимова К.

      3 квітня  викладач Святошенко О.О. провела інтелектуальну гру «Брейн-ринг», учасниками якої стали команди випускних груп економістів, товарознавців і бухгалтерів. Боротьба була дуже напруженою і цікавою. З істотним розривом перемогла команда групи БД16 у складі Степанової Вікторії (капітана команди), Христюк О., Сухорутченко А., Самаркіна В., Жихорь А., друге місце завоювала команда групи ТД16 у складі Завади П. (капітана команди), Санька В., Сердюк І., Волкодав А. і Пономарьової Г. і останнє місце посіла команда групи ЕПД16 у складі Казакова Р. (капітана команди),  Мененко В., Островерхової Д., Мірошніченко І., Журавель В.

  Також 3 квітня була проведена профільна олімпіада спеціальності «Облік і оподаткування» викладачем спецдисциплін Васильєвою О.М., в якій прийняли участь студенти групи БД16. Перше місце зайняла Степанова В., друге Христюк О. і третє - Сухорутченко А.

    4 квітня викладач циклової комісії Васильєва О.М. провела вікторину «Податковий марафон», в якій змагались студенти випускних груп БД16 та ЕПД16. Краще обізнаними в сфері податкових знань виявилися студенти групи ЕПД16: Казакова Р. (капітана команди),  Мененко В., Островерхової Д., Мірошніченко І., Журавель В.

    Команда групи БД16 грала під керівництвом капітана Сафьонкіної Д., і учасники Христюк О., Сухорутченко А., Самаркіна В., Жихорь А.

  4 квітня викладач спецдисциплін Святошенко О.О. провела профільну олімпіаду спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» для студентів групи ТД16. Переможцем стала Завада П. і зайняла 1-ше місце, 2-ге місце посіла Волкодав А. і 3-тє – Сердюк І.

    5 квітня викладачі Арістова О.М. і Сєбко Г.В. провели інтелектуально-розважальну гру «Економічний квест», в якій прийняли участь студенти 2-го курсу груп ЕПД17 і БД17. Перемогли з невеликою перевагою група ЕПД 17 у складі Карпенко О., Сибіної В., Білик І. Група БД17 грала у складі Соболь Д,, Альошіна Т, Крамаренко О.

  Всі учасники були нагороджені грамотами, димломами і солодкими призами завдяки підтримці профспілкового комітету коледжу.

 

Переглядів: 79 | Додав: Admin