Головна » 2017 » Травень » 3 » Результати тижня циклової комісії спецтехнологічних дисциплін
15:41
Результати тижня циклової комісії спецтехнологічних дисциплін

     З 17 по 21 квітня 2017 року в коледжі проходив черговий тиждень циклової комісії спецтехнологічних дисциплін, на протязі якого викладачі комісії організували та провели різноманітні та цікаві заходи, олімпіади та конкурси.

     Згідно з планом роботи коледжу на навчальний рік були проведені олімпіади:

   - 10 квітня викладачем Кармазіною З.І. комплексна олімпіада у групі ТСД14 з дисциплін «Технологія високомолекулярних сполук», «Основи автоматизації технологічних процесів», «Обладнання та конструкційні матеріали», де переможцями стали:

                         І місце – Костенко Аліна;

                         ІІ місце – Хвостік Катерина;

                         ІІІ місце – Віннік Яна.

   - 11 квітня викладачем Боцман Н.В. комплексна олімпіада у групі ТПД14 з дисциплін «Технологія переробки полімерів», «Охорона праці в галузі», «Технологія виготовлення виробів із полімерних матеріалів» і «Основи автоматизації технологічних процесів», де призерами стали:

                         І місце – Маслова Ірина;

                         ІІ місце – Пастухова Анастасія;

                         ІІІ місце – Абрамов Дмитро.

    - 26 квітня викладачем Пньової Н.І. комплексна олімпіада у групі ТПД14 з дисциплін «Конструкційні матеріали та обладнання» і «Основи фізики та хімії полімерів», де призові міста розподілились так:

                         І місце – Маслова Ірина;

                         ІІ місце – Абрамов Дмитро;

                         ІІІ місце – Воробйова Дар’я.

     18 квітня відбулася науково-теоретична конференція на тему «Напрямки розвитку технології полімерів». В конференції прийняли участь студенти другого та третього курсів -  групи ТПД14, ТСД14 і ТХД15.

     Всі доповіді мали науковий характер, виступи супроводжувались комп’ютерними презентаціями. Студенти старанно доводили, що дивовижні властивості полімерів роблять їх несхожими на інші речовини, а доступність сировини робить їх виробництво одним з найбільш перспективних напрямків розвитку хімічної промисловості. Найкращими доповідями стали – студент групи ТПД14 Абрамова Дмитра на тему «Новий роликовий відбійник м’яко і плавно повертає автомобіль на дорогу» під керівництвом викладача Боцман Н.В., студентка групи ТСД14 Хвостик Катерини на тему «Жива полімерна плівка» під керівництвом викладача Кармазіної З.І. і студенка групи ТХД15 Дюконова Світлана на тему «Чорнобильська катастрофа» під керівництвом Пньової Н.І.

     19 квітня в фойє коледжу відбулася виставка саморобок з різноманітних пластмасових відходів на тему «Фейерверк творений. Ремёсла 2017».

    20 квітня провели відкритий захист курсового проекту у групі ТПД14 з дисципліни «Конструкційні матеріали і обладнання» під керівництвом Пньової Н.І.                     

    21 квітня опинився насиченим днем – студенти представили презентації під керівництвом Боцман Н.В. на конкурсній основі на тему «Хімічні підприємства нашого регіону», які були дивовижними, мали багато цікавої інформації. Прийняли участь студенти групи ТПД14 і найкращими стали  Маслова Ірина і Воробйова Дар’я. Викладачі циклової комісії – Кармазіна З.І., Боцман Н.В. і Пньова Н.І. провели круглий стіл на тему «Новітні технології ВМС та переробки і виготовлення виробів із полімерних матеріалів». Також був підведений підсумок викладачем спецдисциплін Боцман Н.В.  конкурсу кросвордів на тему «Хімія навколо нас», і знову найкращою стала студентка групи ТПД14 Маслова Ірина. Молодчина!

    На досягнутому хіміки-студенти не зупинилися і тому прийняли участь у тижні присвяченому всесвітньому Дні охорони праці:

    - з 24 квітня по 27 квітня наші студенти підготували і презентували свої реферати у бібліотеці - Маслова Ірина (група ТПД14), Хвостик Катерина (група ТСД14) та студентка 4курсу групи ТПД13 Боцман Юлія, яка зайняла ІІІ місце;

    - 25 квітня групи ТПД14, ТСД14, ТПД13 представили газети на конкурс слоганів за девізом тижня «Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці»;

    - 27 квітня викладач дисципліни «Охорона праці в галузі» – Боцман Н.В. разом з провідний інженером з охорони праці – Єлецьких О.М. провели круглий стіл «Безпека кожного – стратегія усіх» між студентами третього курсу, де прийняли участь наші студенти групи ТПД14 - Маслова Ірина, Абрамов Дмитро, Паніна Дар’я, Воробйова Дар’я і за активну участь були нагороджені солодкими призами.

     26 квітня під керівництвом викладача Пньової Н.І. була проведена виставка газет з екології.

     Всі учасники були нагороджені дипломами за участь і солодкими подарунками.

Вітаємо переможців всіх конкурсів, бажаємо нашим студентам – хімікам цілеспрямованості, наполегливості та великих успіхів!!!

Переглядів: 191 | Додав: Admin