Головна » 2017 » Червень » 14 » Результати здачі випускних комплексних державних екзаменів студентами спеціальностей напрямку 0305 «Економіка та підприємництво»
12:34
Результати здачі випускних комплексних державних екзаменів студентами спеціальностей напрямку 0305 «Економіка та підприємництво»

     З 6 по 12 червня 2017 року студенти випускних груп ТД14 (спеціальність «Товарознавство та комерційна діяльність»), ЕПД14 (спеціальність «Економіка підприємства») та БД14 (спеціальність «Бухгалтерський облік») складали випускні комплексні державні екзамени для отримання кваліфікацій молодшого спеціаліста відповідно  товарознавця-комерсанта, з економіки підприємства і з бухгалтерського обліку,

     Загальна кількість випускників, які закінчили навчання за спеціальностями  напрямку 5.0305 «Економіка та підприємництво»,  склало 39 студентів. Загальна успішність здачі склала 100%, а на «відмінно» і «добре» склали екзамен по 7 студентів  в групах ТД14  і БД14 (по 58%), 13 студентів в групі ЕПД14 (87%). Загальний показник якості здачі КДЕ склав  68 %.

     Якість здачі комплексного державного екзамену свідчить про ретельну підготовку студентів викладачами циклової комісії економічних дисциплін, виховання в них відповідального ставлення до підсумкової атестації, а також про стабільність одержаних студентами знань, вмінь і навичок протягом всього періоду навчання.

     В цьому навчальному році викладачами циклової комісії економічних дисциплін повністю був перероблений пакет документів для складання КДЕ і змінена форма проведення з усної на письмову згідно «ПОЛОЖЕННЯ про порядок створення та організацію роботи екзаменаційної комісії у ВП «Рубіжанський політехнічний коледж імені О.Є. Порай-Кошиці Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», розробленого і затвердженого в 2017 році.

     Голови екзаменаційних комісій Конона І.М. (інспектор з торгівлі, ДП «Рубіжанський ринок»), Банькова М.О. (головний бухгалтер ПАТ «Рубіжанський картонно-тарний комбінат»), Юрьєва Л.Ф.(заступник генерального директора з економічних питань ТОВ «Рубіжанський трубний завод») відзначили, що студенти виявили добру підготовку, уміння самостійно мислити і грамотно розв'язувати поставлені теоретичні і практичні завдання. Також вони відмітили відмінні, чіткі, повні і логічно-послідовні відповіді студентів Гребцової К., Даниленко В., Новікової Н. (група ЕПД14), Павленко Т., Литовченко Ю., Суюнової Н.(група БД12), Сімейко І., Дяченко Д., Тіщенко С. (група ТД12).

    Екзаменаційні комісії з усіх спеціальностей напрямку 5.0305 «Економіка та підприємництво» відмітили, що більшість студентів мають добру теоретичну базу, практичні навички та уміння і можуть використовувати їх при вирішенні конкретних задач на робочих місцях за обраною спеціальністю. Випускники вміють користуватися літературою спеціального призначення і готові до самостійного виконання відповідних обов'язків на підприємствах різних форм власності.

 

Переглядів: 193 | Додав: Admin