Головна » 2018 » Травень » 21 » Щаслива родина - багата країна!
07:20
Щаслива родина - багата країна!

    «Щаслива родина - багата країна!» -  за такою темою відбувся виховний  захід  у групах ЕПД 17 та БД17 (куратор Арістова О.М.)  

   Метою заходу було донести до студентів сутність сімейних цінностей , а  саме те що з сім’ї  починається життя людини, тут відбувається формування  її  як громадянина.  Вона – джерело любові, поваги, солідарності та прихильності, те, на чому будується будь-яке цивілізоване суспільство.

   Студенти з великою зацікавленістю слухали доповіді своїх  одногрупників  Сибіної Вікторії,  Яковлевої  Мар’яна,  Єсауленко Крістіна про історичне минуле, уклад та побут української сім’ї.

   Також  з великим натхненням читали вірші Анісіч Руслан, Кучма Вікторія, Саленко  Поліна, Гарбарчук  Ангеліна, Єсауленко  Крістіна, Крамаренко Олександра, Філіпова Анастасія, Альошина Тетяна  які пронизані любов’ю та повагою до батьків, рідної хати, матері , природи яка оточує нас с дитинства та до ненькі України.

    Надзвичайно  душевно та проникливо лунали  пісні про любов до Батьківщини, до матері  у виконанні студентки  гр. ЕПД 17 Соболь  Дар’ї.

   Результатом проведення цієї виховної години стало усвідомлення студентами  того що  міцна, здорова  родина  здатна зрощувати плоди любові і злагоди, що є запорукою розквіту міцної, успішної, багатої держави – Україна. Бо сильна сім'я, родина, рід – це міцна держава.

 

Переглядів: 211 | Додав: Admin