1
Головна » 2020 » Грудень » 17 » Сила творчого слова
19:03
Сила творчого слова

     Ми продовжуємо знайомство з конкурсантами святкового шоу «Тобі мій талант, рідний університете!», яке проходить у дистанційному форматі «онлайн». Наступні номінації «Художнє читання» і «Авторські віршові твори». Перш ніж ви відкриєте наш YouTube канал і переглянете відео ролики номерів наших талантів, хочеться декілька слів сказати про самих учасників цих номінацій.

    Хімичева Ельвіра – студентка третього курсу спеціальності «Облік і оподаткування». Протягом всього періоду навчання в коледжі її життя пов‘язане зі сценою, мікрофоном й радіовузлом РСС. Вона чудова ведуча святкових заходів, її голосом озвучуються радіопрограми ради студентського самоврядування.

    Білоіваненко Денис – студент другого курсу спеціальності «Комп‘ютерна інженерія». Це різностороннє розвинена особистість, яка ще неодноразово примусить нас дивуватися і захоплюватися  його творчими проява.

    Возняк Сергій – студент другого курсу спеціальності «Комп‘ютерна інженерія», який має багато чеснот: навчається старанно, порядна людина і поетично обдарована особистість. В своїх поетичних творах шукає відповіді на складні життєві питання.

    Переглянути виступи учасників можна на нашому YouTube-каналі.

Ми пишаємось нашими талантами!

Переглядів: 89 | Додав: Admin