Головна » 2021 » Квітень » 2 » Сміх продовжує життя- посміхаємося щодня
15:51
Сміх продовжує життя- посміхаємося щодня

     «Сміх продовжує життя- посміхаємося щодня» - під таким гаслом в студентському гуртожитку пройшов конкурс на кращий відеоролик гумористичного циклу «Студентський єралаш», присвячений святу гумору.

     День сміху є традиційним в  багатьох країнах світу.  І мешканці нашого гуртожитку теж вирішили відсвяткувати цей день по-своєму: креативні студенти створили серію гумористичних відеороликів, у яких показали, що бути студентами  не тільки цікаво, а ще й дуже весело. Погоня за стипендією,  вечеря на всіх, місцеві приколісти та інші теми стали сюжетами кіно, яке створили самі студенти. Визначали переможців конкурсу відеороліків всій спільнотою гуртожитку через незалежне  голосування. За отриманими результатами провели нагородження учасників і переможців.

     Сміх - це вітамін позитивного настрою, батарейки веселощів, що заряджають студентів до нових звершень. Усмішка- це щось , чого не можна купити, ні продати, ні випросити. Її можна тільки подарувати. Якщо ви хочете, щоб життя посміхалося вам, подаруйте йому гарний настрій. Посмішка творить дива! А тому посміхайтеся, як це роблять наші студенти. З доброю помішкою - до добрих людей!

 

Переглядів: 63 | Додав: Admin