Головна » 2021 » Лютий » 22 » Спортивна відлига або гра, в якій перемогла дружба!
14:10
Спортивна відлига або гра, в якій перемогла дружба!

     19 лютого у стінах Палацу спорту відбулася знакова подія для всіх поціновувачів та прихильників баскетболу нашого міста. Напередодні весни, після всіх заборон, пов’язаних з COVID-19, відбулися традиційні змагання з баскетболу, присвячені пам’яті Нескородєва О.Є. Цього разу на спортивному майданчику Палацу спорту, де в свій час працював Олексій Єгорович, зустрілися команди РПК та Рубіжанської СШ №2, в якій більшу частину свого життя викладала фізичну культуру його дружина, Нескородєва К.М.

     Турнір було проведено з дотриманням протиепідеміологічних заходів, через що організатори не мали можливості запросити велику кількість гостей та учасників. Після хвилини мовчання право розпочати турнір і вкинути перший м’яч було довірено онуку Нескородєва О.Є., Єгору, учню спеціалізованої школи №7, який також займається баскетболом. Першими випробовували свої сили дівчата, влучнішою виявилась команда СШ №2, яка виграла з рахунком 26:15. У чоловічому турнірі перемогу отримали хлопці з РПК з рахунком 26:8.

     Після закінчення змагань, розпочалася найприємніша частина – нагородження. Кожна команда отримала солодкі подарунки, медалі та грамоти, а найкращі гравці були нагороджені пам’ятними статуетками та USB колонками, які вручила Нескородєва Н.О. (донька Олексія Єгоровича). Найкращим гравцем серед дівчат було визнано Бикову Валерію, студентку групи БД19, серед чоловіків - Нєвєдрова Данила, студента групи КД17.

Цього разу перемогла дружба!

     Цей турнір поєднав багатьох людей, які зробили все, щоб він відбувся. Особливі слова подяки за підтримку та допомогу в організації турніру організатори висловили директору нашого коледжу Гореліку В.О.

Сподіваємось на зустріч наступного року!

Переглядів: 56 | Додав: Admin