Головна » 2019 » Жовтень » 7 » «Срібна нить єднання»
11:24
«Срібна нить єднання»

   Щоб привітати викладачів коледжу з Днем працівників освіти, рада студентського самоврядування підготувала і провела святкові розважальні заходи.

    Спочатку студенти запросили викладачів на «Осінній вернісаж», де провели дружню зустріч двох команд (викладачів і вихованців) з малювання портретів студента й викладача. У веселому змаганні переможцями стали гарний настрій, дружба і взаємоповага.

   На другому етапі святкового дня студенти вітали викладачів у бібліотеці коледжу, де улаштували салон з масової релаксації. Приємна музика, хвилинки тиші і чаювання у колі колег – це рідкісні миті у потоці щоденної напруженої праці вчителів.

   Урочисте свято відбулося у актовій залі коледжу. Концерту дали назву з глибоким сенсом - «Срібна нить єднання». Перше вітальне слово на адресу педагогічного колективу пролунало від  директора  Гореліка В.О., який побажав всім  сімейного щастя, творчих успіхів у нелегкій праці і найкращих учнів.

   Творчий студентський колектив подарував  своїм наставникам з почуттями  поваги,  вдячності й любові пісні, танці і театралізовані вистави.

 

Переглядів: 85 | Додав: Admin