Головна » 2018 » Червень » 4 » Студенти РПК взяли участь у всеукраїнському забігу «Зелена Миля» -2018
12:54
Студенти РПК взяли участь у всеукраїнському забігу «Зелена Миля» -2018

    1 червня о 11-00 жителі нашого міста стали свідками Всеукраїнського забігу «Зелена Миля» -2018, який одночасно стартував по всій Україні. Акція «Зелена миля» проводиться з метою захисту навколишнього середовища засобами фізичної культури і спорту, залучення студентської молоді нашого міста до регулярних занять фізичною культурою і спортом, пропаганди здорового способу життя серед населення м Рубіжне. Організаторами акції виступили відділ культури, молоді та спорту Рубіжанської міської ради та Луганське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

    В акції взяли участь 107 рубіжан від професійних спортсменів до просто любителів бігу, у віці від 15 до 75 років - представники трьох поколінь рубежан. Наймолодших мешканців міста представляли учні ДЮСШ №1, середнє покоління - учнівська та працююча молодь міста (ЛДМУ, РПК, РІПТ, ПІПТ, РПХТЛ, РЦПО) і старше покоління було представлено співробітниками РФСК і викладачами навчальних закладів нашого міста.

     Маршрут акції пройшов вулицями міста: проспект Кірова, навколо площі Перемоги, і фінішував на площі близько к / т «Юність». Довжина дистанції - 1609 м. Забіг показав прогресивних молодих людей, які спілкуються, веселяться, займаються улюбленою справою і при цьому ведуть здоровий спосіб життя, і вікових спортсменів, які приділяють увагу своєму здоров'ю і зберігають життєву енергію при активному способі життя!

     На фініші пройшла церемонія вручення пам'ятних дипломів і сертифікатів учасників всім учасникам акції.

 

Переглядів: 321 | Додав: Admin