Головна » 2017 » Квітень » 14 » Студентська конференція до 160-річчя від дня народження Івана Франка
10:01
Студентська конференція до 160-річчя від дня народження Івана Франка

     На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 18. 02. 2016 року № 120-р «Про затвердження плану з підготовки та проведення заходів, присвячених ушануванню пам яті Івана Франка» відбулася науково – практична конференція «Велич особистості І.Франка».

     13 квітня 2017 року студенти груп КД16, РАД16, БД16 мали можливість дізнатися про невідомі аспекти біографії та діяльності велетня української культури, познайомитися з новим поглядом чи оригінальними інтерпретаціями вже відомих загалу фактів.

   Доповідачі (Березан Я. (КД16), Пащук А. (КД16), Сафьонкіна Д. (БД16)) презентували наукові дослідження, що супроводжувалися відео– та фото матеріалами

   Роботи були присвячені поезіям І.Франка, його родині, навчанню та захисту докторської дисертації, політичній діяльності, роботі як перекладача, видавця та редактора.

   Сподіваємося, що студентські міні-дослідження ще раз засвідчили: творчість І.Франка залишається актуальною та дуже потрібною і в наш час, тож закликаємо всіх читати і перечитувати твори письменника-інтелектуала.

 

Переглядів: 219 | Додав: Admin