Головна » 2019 » Травень » 2 » Студентська наукова-теоретична конференція «Полімери і сучасність»
08:18
Студентська наукова-теоретична конференція «Полімери і сучасність»

Хімія розвивалася,

розвивається і продовжить розвиватися далі,

для того що б зробити наше життя кращим.

    26 квітня 2019 року викладачі комісії хіміко-технологічних дисциплін Кармазіна З.І. та Боцман Н.В. провели  науково-теоретичну конференцію на тему «Полімери і сучасність». В ній прийняли участь студенти:

- група ТСД16 – Сєрікова Вікторія, Фоменко Єлізавета та Іванова Вікторія;

- група ТСД15 – Мажуга Олена ті Зубко Ганна.

 

    Всі доповіді мали науковий характер, виступи супроводжувались комп’ютерними презентаціями та видео роліками. Студенти старанно розповідали про досягнення та відкриття в галузі хімії, які зроблені  в XXI столітті, наскільки важливі інновації в цій області і наскільки різноманітні сфери їх застосування.

    Були розглянуті сучасні екологічно безпечні і економічно вигідні методи переробки побутових відходів, що дозволяють  заощадити природні ресурси.

   Інші доповіді базувалися на тому, що в останні роки в зв'язку з ростом цін на нафту і інтенсивному забрудненні навколишнього середовища на зміну традиційним синтетичним полімерам  на основі пластмас приходять пластики, що розкладаються біологічним шляхом з утворенням природних компонентів, які не викликають будь-якого негативного впливу на навколишнє середовище.

    Студенти доводили, що дивовижні властивості таких пластиків роблять їх несхожими на інші речовини, а доступність сировини робить їх виробництво одним з найбільш перспективних напрямків розвитку хімічної промисловості. Найкращі доповіді виявилися у студентів Мажуги Олени та Сєрікової Вікторії.

Бажаємо всім учасникам конференції

нових наукових перемог і досягнень !!!

Переглядів: 88 | Додав: Admin